Alişan nişanlısı Eda Erol'dan ayrıldığını doğruladı! / VİDEO

Şarkıcı Alişan, nişanlısı Eda Erol'la ayrıldığıyla ilgili iddialara cevap verdi.

Alişan, nişanlısı Eda Erol'la ayrıldığıyla ilgili iddiaları doğruladı. "Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri", dedi.

Ayrılık haberleriyle ilgili iddiları şarkıcı Alişan sosyla medya hesabından doğruladı. Alişan, ayrılık kararları ile ilgili olarak şu açıklamayı paylaştı:

"Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz.Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir.Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesinizi istiyorum."

hskdjfhsdfsdf

SÖZÜNÜ TUTAMADI

Alişan geçtiğimiz sene 6 ay içinde evleneceğine dair Cumhurbaşkanı Erdoğan'a söz vermiş, sürenin dolmasına yakın Eda Erol'la evlilik yoluna girmişti.

Alişan nişanlısı Eda Erol'dan ayrıldığını doğruladı! / VİDEO ile ilgili etiketler Alişan Eda Erol Sosyal Medya Instagram ayrılık Açıklama