Ali Kırca uzun bir aranın ardından böyle görüntülendi!

Bir döneme damgasını vuran isimlerden olan ünlü haber spikeri Ali Kırca, uzun bir aradan sonra bir ünivesite etkinliğinde görüntülendi. Kırca'nın eski görüntüsünden bir şey kaybetmediği gözlendi.

Yıllardır ortada gözükmeyen Ali Kırca'nın nerede olduğu merak konusuydu. Bir dönemin anchorman'i olan ve Show TV'den olaylı bir şekilde ayrılan Ali Kırca uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendi.

GÖRÜNTÜSÜNDEN HİÇBİR ŞEY KAYBETMEMİŞ

Ali Kırca en son ise dün Bahçeşehir Üniversitesi'nde görüldü. Üniversitenin İletişim Fakültesinde öğrenim gören öğrencilerle bilgi, tecrübe ve 40 yıllık deneyimlerini paylaşan Ali Kırca aradan geçen yıllara rağmen görüntüsünden bir şey kaybetmemiş.

FAKÜLTENİN SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞILDI

Fakültenin Twitter adresinden paylaşılan fotoğraflarda Ali Kırca'nın bir grup öğrenciyle söyleşi halinde olduğu gözleniyor. Bu fotoğraflar ise şu sözlerle paylaşıldı:

"Ali Kırca ile öğrenme ve günümüzde haberciliğin toplumda bıraktığı izleri masaya yatırdık. İnsanlık tarihi hatalarından nasıl ders çıkarır, edindiği bilgilerle nasıl ilerlemeyi sürdürür sorularına yanıtlarımız var. Bugün duayen haberci Ali Kırca ile beraberiz ve mesleğin ilk tüyosunu hemen alıyoruz: Merak et ve farklı ol."

Ali Kırca böyle görüntülendi;

sirra-kadem-basan-ali-kirca-uzun-sure-sonra-ilk-10596809_5325_m

sirra-kadem-basan-ali-kirca-uzun-sure-sonra-ilk-10596809_3786_m

sirra-kadem-basan-ali-kirca-uzun-sure-sonra-ilk-10596809_454_m

sirra-kadem-basan-ali-kirca-uzun-sure-sonra-ilk-10596809_4547_m

Ali Kırca uzun bir aranın ardından böyle görüntülendi! ile ilgili etiketler ali kırca son hali
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.