Aleyna Tilki 18 olmadan ayrı eve çıktı!

Yaşıyla ilgili konularla sürekli gündeme gelen Aleyna Tilki, henüz 18 yaşına gelmeden ilk evini tuttu. Geçtiğimiz günlerde eğitim için gittiği Los Angeles'ta ev kiraladı.

Şarkılarıyla ve yaşıyla ilgili yaptığı açıklamalarla bu yaza damgasını vuran genç popçu Aleyna Tilki, 20 Kasım'da Los Angeles'a gitmişti. Aleyna Tilki Hollwood'da bir okula kayıt oldu ve okuluna yürüme mesafesinde bir ev kiraladı.

İngilizce'sini geliştirmek için Los Angeles'a giden Aleyna Tilki geçen gün geri döndü. Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre, Aleyna Tilki Türk Hava Yolları'nın check-in kuyruğunda bekledi ve 13 saatlik yolu ekonomi sınıfında uçtu. İddiaya göre Aleyna Tilki, geçen hafta LA'daki okuluna kaydını yaptırdı. Hem bu hafta bir konsere çıkmak, hem de yılbaşı akşamı İstanbul'da bir meydanda vereceği konserin kıyafet ve sahne provalarını yapmak için Türkiye'ye döndü.

aleyna_tilki_kimdir_nereli_ve_kac_yasindadir_1504948276_4958

MART AYINA KADAR HOLLYWOOD'DA

Ayrıca yine iddialara göre, Aleyna Tilki ve annesi, Los Angeles'ta bir süre aile dostlarının yanında kalıp ev ve okul baktı. Geçen hafta Hollywood'da bir okula kaydını yaptıran Aleyna, okula yürüme mesafesinde 1+1 ev kiraladı. Mart ayına kadar Los Angeles'ta yaşayacak olan Aleyna, o zamana kadar birkaç kez daha İstanbul'a gelecek.

Aleyna Tilki 18 olmadan ayrı eve çıktı! ile ilgili etiketler Aleyna Tilki Los Angeles evi