Akşener'den Yılmaz Özdil'e destek mesajı!

Sözcü Gazetesi'nden ayrılan Yılmaz Özdil'e İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den destek geldi. Akşener'in Özdil'in sosyal medya hesabından paylaştığı bir yazıyı alıntılayarak ''Elbet bu da geçer yahu... Dürüstlüğün, tarafsızlığın ve hakkaniyetin değeri elbet bir gün anlaşılır. Yolunuz açık olsun Yılmaz Bey.” ifadelerini kullandı.

1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'nin yayın yönetmenliğini 6 Mart'ta bırakan Yılmaz Özdil, Sözcü gazetesi ile de yollarını ayırdığını açıkladı.

Özdil, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sözcü gazetesinde buraya kadar… Uğruna mücadele ettiğimiz insanlar tarafından taşlanmayı göze alarak, kalemin namusunu savunmak için elimden geleni yaptım, kariyerimi ortaya koyarak doğru bildiğimi dosdoğru anlattım, anlatmayı beceremediğimi hayat mutlaka anlatacak, hoşça kalın.” dedi.

“ELBET BU DA GEÇER YAHU”

Özdil’in paylaşımını alıntılayan Akşener, “Elbet bu da geçer yahu... Dürüstlüğün, tarafsızlığın ve hakkaniyetin değeri elbet bir gün anlaşılır. Yolunuz açık olsun Yılmaz Bey.” ifadelerini kullandı.

Paylaşımı İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu’nun da retweet ettiği görüldü.

Akşener'den Yılmaz Özdil'e destek mesajı! ile ilgili etiketler Meral Akşener Yılmaz Özdil