AKOM saat vererek uyardı: İstanbul'da sağanak yağış etkili olacak

İstanbul'da bu geceden itibaren ekili olması beklenen sağanak yağışla ilgili AKOM'dan uyarı geldi. Yapılan açıklamada sağanak yağışın 3 gün boyunca etkili olması beklenirken vatandaşların dikkatli olması konusunda uyarı yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı (İBB) Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) sosyal medya hesabından İstanbulluları uyardı.

AKOM verilerine göre bu geceden başlayıp 3 gün boyunca İstanbul'da aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağmur geçişlerinin etkili olması bekleniyor.

İBB'den yapılan açıklamada “Yağışların oluşturabileceği olumsuz durumlar için ALO153 Çözüm Merkezimiz ile iletişim kurulabilir” denildi.

AKOM “Yağışların yarın gün içerisinde etkisini arttırması, kuvvetli rüzgar ile beraber yer yer kuvvetli gök gürültülü sağanak yağmur şeklinde aralıklarla Perşembe akşam saatlerine kadar devam etmesi beklenmektedir” uyarısında bulundu.

AKOM saat vererek uyardı: İstanbul'da sağanak yağış etkili olacak ile ilgili etiketler AKOM İstanbul Sağanak Yağış Uyarı
GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.