'Akit gazete değildir' diyen İmamoğlu soruyu yanıtlamadı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçimi kazanmasının 18. ayında 'hesap verme' toplantısı düzenledi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, Akit muhabirini 'Akit bir gazete değildir' diyerek reddetti.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçimlerinin ardından iş başına geldikten sonra, her 6 ayda bir hesap verme geleneğini devam ettirdi. Bu amaçla 3’ncü kez kamuoyunun karşısına çıkan İmamoğlu, 18 aylık görev süresinin hesabını, 18 maddede özetledi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, basın toplantısında Akit gazetesinden bir muhabirin sorusunu geri çevirdi, "Bence çalıştığınız yer bir gazete değildir. Sizin yayın organınızın sorusuna cevap vermeye tenezzül etmem" dedi.

TEPKİNİN NEDENİ BELLİ OLDU

Öte yandan İmamoğlu'nun neden Akit'e tepki gösterdiği belli oldu. Gazetenin, bugün manşetinde söz oyunlarına başvurarak İmamoğlu'na 'hayvan' benzetmesinde bulunduğu ortaya çıktı.

Haberin başlığında 'Hayvan, Ekrem'in UMRUNDA DEĞİL' yazdığı görüldü.

'Akit gazete değildir' diyen İmamoğlu soruyu yanıtlamadı

'Akit gazete değildir' diyen İmamoğlu soruyu yanıtlamadı ile ilgili etiketler Ekrem İmamoğlu İBB Akit muhabir toplantı
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.