Akdeniz Oyunları'nda, Milli taekwondoculardan 2 altın ve 1 gümüş madalya

Cezayir'in Oran şehrinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları'nda taekwondo ilk gün müsabakaları yapıldı. Milli taekwondocular 2 altın ve 1 gümüş madalya elde etti. Merve Dinçel, Hatice Kübra İlgün rakiplerini yenerek altın madalya ya ulaşırken, Hakan Reçber rakibine yenilerek gümüş madalya sahibi oldu.

Merve Dinçel, kadınlar 49 kilo finalinde İspanya'dan Adriana Cerezo Iglesias'ı 7-1 yenerek altın madalya kazanırken, Hatice Kübra İlgün, kadınlar 57 kilo finalinde Mısır'dan Ashrakat Darwish'i 28-7 yenerek zirveye çıktı. Hakan Reçber ise erkekler 68 kilo finalinde İspanya'dan Javier Perez Polo'ya son 2 saniyede kaybettiği 1 puanla 25-24 yenilerek gümüş madalyanın sahibi oldu.

Akdeniz Oyunları'nda, Milli taekwondoculardan 2 altın ve 1 gümüş madalya

MİLLİ SPORCULARIMIZIN MÜCADELELERİ DEVAM EDİYOR

Oyunların ikinci gününde kadınlar 67 kiloda Mervenur Evci ve +67 kiloda Nafia Kuş ile erkekler 58 kiloda Ömer Faruk Dayıoğlu ile 80 kiloda Hüseyin Kartal madalya mücadelesi yapacak.

Akdeniz Oyunları'nda, Milli taekwondoculardan 2 altın ve 1 gümüş madalya - Resim : 2

İHA

Akdeniz Oyunları'nda, Milli taekwondoculardan 2 altın ve 1 gümüş madalya ile ilgili etiketler Cezayir Akdeniz OYunları taekwondo altın madalya
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.