Akdeniz Oyunları'nda Jak Ali Harvey altın, Ramil Guliyev gümüş madalya kazandı!

Cezatir Oran'da düzenlenen 19'uncu Akdeniz Oyunları'nda milli sporcular Jak Ali Harvey ve Ramil Guliyev, erkekler 100 metrede yarıştı. 10.15'lik dereceye imza atan Jak Ali Harvey altın madalya, 10.16'lık derecesiyle Ramil Guliyev ise gümüş madalya kazandı.

Cezayir'in Oran kentinde düzenlenen 19'uncu Akdeniz Oyunları'nın 6'ncı gününde milli sporcular Jak Ali Harvey ve Ramil Guliyev, erkekler 100 metrede piste çıktı.

ALTIN MADALYA JAK ALİ HARVEY'İN

İki milli sporcunun podyuma çıktığı yarışta Jak Ali Harvey 10.15'lik derece yaparak yarışı ilk sırada tamamladı ve altın madalyanın sahibi oldu.

RAMİL GULİYEV YARIŞI İKİNCİ TAMAMLADI

Bir diğer milli sporcu Ramil Guliyev ise 10.16'lık derecesiyle yarışı ikinci sırada noktaladı ve gümüş madalyaya uzandı.

ÖZLEM BECEREK DİSK ATMADA BRON MADALYA KAZANDI

Öte yandan, kadınlar disk atmada milli sporcu Özlem Becerek, 61.96 metrelik atışıyla bronz madalya elde etti.

Akdeniz Oyunları'nda Jak Ali Harvey altın, Ramil Guliyev gümüş madalya kazandı! ile ilgili etiketler Ramil Guliyev Atletizm Akdeniz OYunları Jak Ali Harvey altın madalya gümüş madalya
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.