AK Parti'ye katılacağı iddia edilen Mehmet Ali Çelebi'den manidar paylaşım

Geçen sene CHP'den istifa eden bağımsız milletvekili Mehmet Ali Çelebi'nin AK Parti'ye katılacağı iddia edilmişti. Çelebi, sosyal medya paylaşımlarıyla bu iddiaları doğruladı.

Barış Yarkadaş, geçen yıl CHP'den istifa edip Memleket Partisi'ne katılan, bu yıl da Memleket Partisi'nden istifa eden bağımsız milletvekili Mehmet Ali Çelebi'nin AK Parti'ye katılacağını söyledi.

Konuyla alakalı sosyal medyadan paylaşım yapan Çelebi, iddiaları doğruladı. 

PAYLAŞIMIYLA DOĞRULADI

Twitter hesabından paylaşım yapan Çelebi, "Sìyaseti bıraksam da 6+1 değil Cumhur ittifakı derim!" ifadelerini kullandı.

 "Asker kökenli bir vekilim. Silahlı Kuvvetlerimizin namuslu ellerinde yetiştim.Birçok devre arkadaşım şehit oldu.40bin vatan evladımız boşuna toprağa düşmedi. PKK-Öcalan severlerin hoş görüldüğü denklemlerle işim olmaz net! Sìyaseti bıraksam da 6+1 değil Cumhur ittifakı derim!"

AK Parti'ye katılacağı iddia edilen Mehmet Ali Çelebi'den manidar paylaşım

Mehmet Ali Çelebi, sosyal medya paylaşımıyla 15 Temmuz gecesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın d başarına değindi. 

AK Parti'ye katılacağı iddia edilen Mehmet Ali Çelebi'den manidar paylaşım - Resim : 2

 

AK Parti'ye katılacağı iddia edilen Mehmet Ali Çelebi'den manidar paylaşım ile ilgili etiketler AK Parti Mehmet Ali Çelebi paylaşım
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.