AK Parti'nin İstanbul'da kullanacağı seçim şarkısı belli oldu

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 2023 seçimlerinde Orhan Gencebay’ın "Mevsim bahar olunca" şarkısını "İstanbul Kalbimizsin" şeklinde yorumlayarak kullanacak.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın 2023 seçimlerinde kullanacağı kampanya şarkısı belli oldu. AK Parti İstanbul’daki çalışmalar sırasında Orhan Gencebay’ın "Mevsim bahar olunca" şarkısını "İstanbul Kalbimizsin" şeklinde yorumlayarak kullanacak.

İl Başkanlığından yapılan açıklamada, Gencebay'ın yorumlanan şarkısında "Milletle bir olunca, gönüller buluşunca, sevenler kavuşunca, İstanbul ne güzel!" sözlerinin yer aldığı belirtildi.

Şarkı ilk olarak AK Parti İstanbul sosyal medya hesaplarından bir kliple paylaşıldı.

Şarkının sözleri şöyle:

"İstanbul sen bizimsin, İstanbul kalbimizsin. Kardeşlikle yükselen gür sesimizsin. Seninle ay yıldızla, seninle bu vatanda. Umudun yeşerdiği hepimizin evisin. Aynı bağda bin çiçek, aynı yolda bir millet. Sözümüz geleceğe, İstanbul yüzün gülsün! Gönüller bir arada, dualar bir arada. Sana olan sevdamız bir ömür böyle sürsün. Milletle bir olunca, gönüller buluşunca. Sevenler kavuşunca, İstanbul ne güzel! Milletle bir olunca, gönüller buluşunca. Sevenler kavuşunca, Türkiye ne güzel!"

AK Parti'nin İstanbul'da kullanacağı seçim şarkısı belli oldu ile ilgili etiketler AK Parti seçim İstanbul Orhan Gencebay AK Parti İstanbul İl Başkanlığı istabul şarkı Mevsim bahar olunca 2022 İstanbul Kalbimizsin

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Çin'de baharatlı taştan sonra şimdi de 'Izgara buz' satılmaya başlandı

Konu tuhaf yiyecek trendleri olduğunda "dibe vurmuşuz" gibi görünüyor: Çinli bir sokak satıcısı, internette viral hale gelen bir videoda görüldüğü gibi, ızgarada buz küpleri pişirirken karşımıza çıkıyor.