AK Parti'den İsrail'in Türk-Filistin Dostluk Hastanesi saldırısına tepki! "Vahşi bir eylem"

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, İsrail'in Türk-Filistin Dostluk Hastanesi'ne yönelik saldırısına sert tepki göstererek, "İnsanlık dışı saldırılarına bir yenisini ekleyen vahşi bir eylemdir" dedi.

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından açıklama yaparak,  İsrail'in Türk-Filistin Dostluk Hastanesi'ne yönelik saldırısına sert tepki gösterdi.

Bakan Çelik açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"İsrail’in Gazze’deki Türk-Filistin Dostluk Hastanesi’ne saldırısı, insanlık dışı saldırılarına bir yenisini ekleyen vahşi bir eylemdir. İsrail’in en temel insan haklarını ve uluslararası hukuku yok sayan saldırılarını en güçlü şekilde lanetliyoruz. Bu saldırıların İsrail’in kendini savunma hakkıyla ilgisi yoktur, bu saldırılar Gazze halkını yok etmeyi amaçlayan katliamlardır

AK Parti'den İsrail'in Türk-Filistin Dostluk Hastanesi saldırısına tepki! "Vahşi bir eylem"

 TÜM DÜNYAYA ÇAĞRI

Netenyahu yönetimi, masum insanların hayatını topluca hedef almaya devam ediyor. Bu yönetim bölge ve dünya barışı için tehdittir. Uluslararası toplum, tüm bölgeyi ve insanlığı ateşe atan bu vahşi ve tehlikeli saldırganlığa karşı net bir tutum almadığı sürece bu katliamların parçasıdır..."

 

 

AK Parti'den İsrail'in Türk-Filistin Dostluk Hastanesi saldırısına tepki! "Vahşi bir eylem" ile ilgili etiketler Ömer Çelik İsrail Filistin Gazze
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.