AK Parti İstanbul Teşkilatı’ndan Müjdat Gezen’e telefon

AK Parti İstanbul İl Teşkilatı, vatandaşları arayarak 2023 seçimleri için Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye herhangi bir mesajlarının olup olmadığını soruyor. Teşkilat, aralarında muhalif duruşuyla bilinen tiyatrocu Müjdat Gezen’in de bulunduğu çok sayıda kişiyi aradı.

AK Parti İstanbul İl Teşkilatı, 2023 seçimleri öncesi çalışmalarına hız verdi.

“Yazımız, tatilimiz yok, İstanbul’umuz var! Yüz Yüze 100 Gün” sloganı ile yola çıkan AK Parti İstanbul İl Teşkilatı, vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaşlarla çözüm önerileri üzerine de istişare eden partililer, kentte yaşayan vatandaşları telefonla da arayarak 2023 seçimleri için Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye herhangi bir mesajlarının olup olmadığını sorma kararı aldı.

Siyasi görüş ve partileri fark etmeksizin vatandaşları arayan AK Parti teşkilatının bu çerçevede muhalif duruşuyla bilinen tiyatrocu Müjdat Gezen’i de aradığı öğrenildi. Gezen’in telefonu sekreteri tarafından açılırken, yine teşkilatın birçok muhalif ismi arayarak iletişim kurduğu öğrenildi.

İHA

AK Parti İstanbul Teşkilatı’ndan Müjdat Gezen’e telefon ile ilgili etiketler Müjdat Gezen AK Parti İstanbul İl Teşkilatı 2023 seçimleri seçim çalışmaları
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.