Aile faciası: Anne ve 2 çocuğu zehirlenerek hayatını kaybetti!

Ankara Keçiören'de bir apartman dairesinde ikamet eden anne ve iki çocuğu doğalgazdan zehirlenerek hayatını kaybetti. Anne ve çocuklarının 3 gün önce Sivas'tan Ankara'ya geldikleri öğrenildi.

Olay, gece saatlerinde Ankara’nın Keçiören ilçesi Güçlükaya Mahallesi Eleşkirt Sokakta meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, Eleşkirt Sokak'taki 3 katlı Emek Apartmanı'nda ikamet eden İbrahim I. doğalgaz zehirlenmesinden dolayı Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başvurdu. İbrahim I., polis ekiplerine ifade verirken, doğalgazdan zehirlendiğini ama kaçağın kendi evinden olmadığını söyledi.

Aile faciası: Anne ve 2 çocuğu zehirlenerek hayatını kaybetti!

APARTMAN BOŞALTILDI, EKİPLER İÇERİ GİRDİ

Polis ekipleri durumu hemen apartman yöneticisine bildirerek apartmanı boşaltmasını ve Başkent Doğalgaz ekiplerine haber vermesi gerektiğini söyledi. Olay yerine polis, sağlık, itfaiye ve Başkent Doğalgaz ekipleri sevk edildi. Apartman boşaltılırken, Başkent Doğalgaz ekipleri yaptıkları çalışmalarda kaçağın Döndü Batmaz'ın (34) evinden geldiğini tespit etti. Dairenin kapısını uzun süre çalan ve açan olmayınca da itfaiye ekipleri eve girdi.

Aile faciası: Anne ve 2 çocuğu zehirlenerek hayatını kaybetti! - Resim : 2

EVE GİREN EKİPLER KORKUNÇ MANZARAYLA KARŞILAŞTI

Ekipler eve girdiklerinde Döndü Batmaz ile çocukları Özkan Batmaz (11) ve Umut Batmaz'ı (5) evde hareketsiz halde buldu. Sağlık ekipleri, yaptıkları ilk kontrolde anne Batmaz ile iki çocuğunun hayatını kaybettiğini tespit etti.

DOĞAL GAZ KAÇAĞINDAN ZEHİRLENDİLER

Olay yeri inceleme ekipleri de evde çalışma yaptı. İlk belirlemelere göre anne ve çocukların doğal gaz kaçağından zehirlendikleri öğrenildi. Anne ve çocukların cenazeleri otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polisin soruşturması devam ediyor.

Aile faciası: Anne ve 2 çocuğu zehirlenerek hayatını kaybetti! - Resim : 3

ANNE VE ÇOCUKLAR 3 GÜN ÖNCE ANKARA'YA TAŞINMIŞ

Ayrıca Anne Batmaz, 2 çocuğunu da alarak 3 gün önce Sivas’tan Ankara’ya taşındığı, evinde sadece 2 koltuk ile bir kilim olduğu öğrenildi. Doğalgazdan zehirlenen İbrahim I.’nın ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Aile faciası: Anne ve 2 çocuğu zehirlenerek hayatını kaybetti! ile ilgili etiketler Ankara Anne Çocuk doğal gaz Zehirlenme

Sitene Ekle