Karantinayı 'çocuk yapma fırsatı' olarak değerlendirdi

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, koronavirüs karantinasıyla ilgili de bir paylaşımda bulundu. Çamlı'nın karantinayı 'çocuk yapma fırsatı' olarak değerlendirmesi tartışma yarattı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Koronavirüs vakalarının Türkiye'de görülmesinin ardından vatandaşlar tedbirlerini artırdı. Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayan vatandaşlar, kendilerini eve kapattı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 3 çocuk tavsiyesini hatırlatan Çamlı, bu karantina sürecinin azalma eğiliminde olan nüfüs için hayırlı olacağını belirtti.

"KORONA HAYRA VESİLE OLACAKTIR"

Çamlı, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Reisicumhur'umuz, ileriye dönük azalma eğiliminde olan nüfus meselesiyle ilgili olarak, iştirak ettiği her nikahta 3 çocuk meselesini hatırlatıyor, teşvik ediyordu. Şer gibi gözüken korona, istirahati bu manada berekete,hayra vesile olacaktır"

İşte o paylaşım:

Karantinayı 'çocuk yapma fırsatı' olarak değerlendirdi

 

Karantinayı 'çocuk yapma fırsatı' olarak değerlendirdi ile ilgili etiketler Twitter Karantina Çocuk Koronavirüs Korona ahmet hamdi çamlı