Ahmet Hakan'dan Hazal Kaya'nın 'vasat herif' sözlerine yanıt

Gazeteci Ahmet Hakan, Netflix'in yeni dizisi 'Pera Palas’ta Gece Yarısı'nda Esra karakterini canlandıran oyuncu Hazal Kaya'nın oyunculuğu sert sözlerle eletirmiş ve nefret ettiğini yazmıştı. Hazal Kaya, Ahmet Hakan'ın kendisi hakkında yazdıklarına ''Senin fikrinin ne önemi var vasat herif'' yazılı bir fotoğraf ile karşılık vermişti. Ahmet Hakan, Hazal Kaya'nın 'vasat herif' sözleri karşısında bakın neler söyledi...

Midnight at the Pera Palace romanından uyarlanan 'Pera Palas’ta Gece Yarısı' dizi 3 Mart'ta Netflix'te gösterime girdi. Kadrosunda, Tansu Biçer, Selahattin Paşalı, Engin Hepileri, Yasemin Szawloski gibi isimlerin yer aldığı dizide Esra karakterini Hazal Kaya canlandırdı.


Ahmet Hakan'dan Hazal Kaya'nın 'vasat herif' sözlerine yanıt

Hazal Kaya'nın oyunculuğunu beğenmediğini dile getiren gazeteci Ahmet Hakan, köşesinde 'Hazal Kaya'nın oyunculuğundan nefretimin 5 sebebi' başlıklı bir yazı kaleme aldı.


Hazal Kaya kendisini eleştiren Ahmet Hakan'a Instagram hesabından yaptığı ''Senin fikrinin ne önemi var vasat herif'' yazılı bir fotoğraf ile karşılık verdi.

Ahmet Hakan'dan Hazal Kaya'nın 'vasat herif' sözlerine yanıt - Resim : 2


Hazal Kaya'nın bu paylaşımının ardından Ahmet Hakan bugünkü köşesinde, ünlü oyuncunun 'Vasat bir herifin Hazal Kaya cevabı' başlıklı yazısıyla cevap verdi.

İşte Ahmet Hakan'ın bugünkü yazısı...


“Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefretimin 5 nedeni” diye bir yazı yazdım diye...

Hazal Kaya’nın bana söylediği şu:

“Senin fikrinin ne önemi var vasat herif.”

“Hazal Kaya’nın oyunculuğuna âşık olmamın beş nedeni” diye bir yazı yazsaydım...

Ne derdi bana Hazal Kaya?

Galiba şöyle derdi:

“Ne kadar da saygıdeğer fikirler ortaya koymuşsunuz doruktaki bey.”

Doğrudur.

Ben vasat biriyim.

Vasat olduğum için...

Ortalama herkes gibi ben de Hazal Kaya’nın oyunculuğunu beğenmedim.

Hatta nefret ettim.

Hazal Kaya’nın “Senin fikrinin ne önemi var vasat herif” türü çirkinleşmesinin tek hedefi ben değilim aslında.

Hazal Kaya, benim şahsımda...

Oyunculuğunu beğenmeyen, oyunculuğundan nefret eden, oyunculuğunu eleştiren herkesle ilgili genel düşüncesini ortaya koyuyor.

Yani o cümle şöyle de okunabilir:


“Sizin fikrinizin ne önemi var vasat herifler. Sizin fikrinizin ne önemi var vasat kadınlar.”YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN....

Ahmet Hakan'dan Hazal Kaya'nın 'vasat herif' sözlerine yanıt ile ilgili etiketler Ahmet Hakan Hazal Kaya Pera Palas'ta Gece Yarısı
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.