Afyonkarahisar'da mide bulandıran olay! 700 TL karşılığında nişanlısını eş değiştirme partisinde cinsel ilişkiye zorladı!

Afyonkarahisar'da mide bulandıran bir olay ortaya çıktı. Ekipler, sosyal medya üzerinden swinger (eş değiştirme) partisi düzenleyip cinsel içerikli fotoğraflar paylaşan bir grup incelendiğinde şoke eden bir gerçekle karşılaştı. Bir adamın nişanlısını 700 TL karşılığında eş değiştirme partisine gitmek için zorladığı öğrenildi. Sapık şahıs yakalandı.

Twitter’de bir hesap üzerinden sürekli pornografik fotoğraflar yayınlandığını tespit eden Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri harekete geçti.

POLİSLER MÜŞTERİ GİBİ İRTİBATA GEÇİP 700 TL'YE ANLAŞTI

Şahıslar ile sosyal medya üzerinden müşteri gibi irtibata geçen polis ardından şüpheliler ile 700 TL’ye birliktelik konusunda anlaştı. Şüphelilerin daveti üzerine söz konusu adrese giden ekipler eve girdiklerinde Veli G. (26) ve Huri F. ( 22) isimli şahısları gözaltına aldı.

 

EMNİYETTE NİŞANLI OLDUKLARINI SÖYLEDİ

Operasyonun ardından gözaltına alınarak emniyete götürülen Veli G. ifadesinde Huri G.’nin nişanlısı olduğunu ve swinger yöntemi ile cinsel birliktelik amaçlı bahse konu hesabı oluşturduklarını, paylaşımlarını kendilerinin yaptığını kabul etti. İfadeleri alınan şüpheliler ardından serbest bırakılırken, polis ekipleri söz konusu evin mühürlenmesi içinse Fuhuşla Mücadele Komisyonu ile irtibata geçti.

 

Afyonkarahisar'da mide bulandıran olay! 700 TL karşılığında nişanlısını eş değiştirme partisinde cinsel ilişkiye zorladı! ile ilgili etiketler Afyonkarahisar Parti eş değiştirme nişanlı
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.