Afrin'in ardından El Bab hedef alındı!

TSK'nın Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonları ile huzuru ve güveni tesis ettiği Türkiye'nin güney sınırında peş peşe terör saldırıları yaşandı. Önceki gün Afrin'de hastaneye saldıran YPG/PKK, bugün de El Bab'da bir esnafı hedef aldı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Fırat Kalkanı Bölgesi içinde yer alan Suriye’nin Afrin kentinde bulunan bir özel hastaneye hafta sonu bir terör saldırısı düzenlendi.

Tel Rıfat bölgesinden terör örgütü YPG/PKK unsurlarınca yapılan Grad füzesi ve top atışları Afrin merkezde bulunan Özel Şifa Hastanesi'nin Acil Servisi'ne isabet etti! Saldırıda 13 kişi hayatını kaybetti, 27 kişi ise yaralandı.

EL BAB'DA BOMBALI SALDIRI

Bu saldırının hemen ardından ise bugün El Bab terör örgütünce hedef alındı.

Afrin'in ardından El Bab hedef alındı!

Yerel gazeteci, Türkmen Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Bozan'ın aktardığı bilgilere göre El Bab’da bir döviz bürosunun aracına yerleştirilen EYP patladı.

İhsan Camii'nin yanında meydana gelen patlamada yaralananlar oldu, yaralananlar arasında durumu ağır olanlar da var.

Afrin'in ardından El Bab hedef alındı! ile ilgili etiketler PKK YPG Saldırı bomba Afrin terör örgütü El Bab
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.