Afrin şehidinin eşi bu fotoğraflarla Türkiye'yi ağlattı

Afrin'de şehit olan Fatih Mehmethan'ın eşi, düğün albümlerinde yer alan kareleri tek başına yeniden çektirdi. Gamze Mehmethan'ın o yalnız başına verdiği o pozlar tüm Türkiye'yi ağlattı

Afrin Harekatı'nın şehitlerinden biri Piyade Üstçavuş Fatih Mehmethan'dı. Şehidin acı haberi o dönemde baba ocağı olan Ümraniye'ye düşmüş ve şehidin ailesi gözyaşlarına boğulurken, acı haberin ardından yakınları ve komşuları şehidin evine akın etmişti.

Şehidin eşi Gamze Mehmethan ise eşinin cenazesini askeri üniforma ile karşılamış ve tabutun başında 'Kalk da bana gel' diyerek adeta yürekleri dağlamıştı.

Afrin şehidinin eşi bu fotoğraflarla Türkiye'yi ağlattı

Eşinin şehit düştüğü dönemde henüz 4 aylık evli olan Gamze Mehmethan, aradan geçen sürenin ardından eşiyle çektirdiği düğün fotoğraflarının aynısını bu kez tek başına çektirdi.

Fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Mehmethan'ın boynunda eşinin künyesi ve alyansını taşıdığı dikkatlerden kaçmadı.

Afrin şehidinin eşi bu fotoğraflarla Türkiye'yi ağlattı - Resim : 2

ŞEHİT HABERİ ASKER KINASINDA GELMİŞTİ

Gamze Mehmethan, TVNET'te katıldığı programda eşinin şehit haberinin geldiği gün kendi kardeşini askere göndermeye hazırlandıklarını dile getirmiş ve "İçimde bir sıkıntı vardı. Akşam kardeşimin eğlencesini yapmaya gittik. Herkes oynuyordu.

Afrin şehidinin eşi bu fotoğraflarla Türkiye'yi ağlattı - Resim : 3

O Afrin’de olduğu için oynamak içime sinmedi. Kardeşimin kınasını yoğurdum. Çay servisi yapıyorduk. Komutanlar gelmiş beni çağırttılar.

Afrin şehidinin eşi bu fotoğraflarla Türkiye'yi ağlattı - Resim : 4

Onları görünce hemen ağlamaya başladım ‘şehit mi oldu’ dedim, cevap vermediler. 8 gün sonra doğum günüydü” demişti.

 

Afrin şehidinin eşi bu fotoğraflarla Türkiye'yi ağlattı ile ilgili etiketler fotoğraf Şehit asker şehit eşi
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.