Advocaat: Yediğimiz golde birileri uyuyordu!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Alanyaspor maçı sonrası hayal kırıklığına uğradığını belirtirken yenilen gole oyuncularına fatura çıkardı.

Sahasında Alanyaspor'la 1-1 berabere kalarak şampiyonluk yarışında büyük yara alan Fenerbahçe'de Dick Advocaat karşılaşmanın ardından konuştu. Deneyimli teknik adam hayal kırıklığına uğradığını belirtirken, "Üzücü, hayal kırıklığı yaratan skor. Üst sıralara oynamak için kendi sahanızda kazanmalısınız. İçeride 3 maç ve 2 puan. Sorun ne biliyorum ama bunu kulüple paylaşacağım. Dışarıyla paylaşmak doğru değil. Bir çözüm bulmalıyız, böyle gitmez. Bahane kabul edilemez, her takımda sakatlık oluyor. Bireysel olarak bir şey demeyeceğim. Takım olarak berabere kaldık. İlk yarı iyiydik ama ikinci gol gelmedi. Aslında biraz sorun buydu, kontratakta gol yedik. Yediğimiz golde birileri uyuyordu" dedi.

Hollandalı çalıştırıcı Manchester United maçı ile ilgili sorulan bir soruya ise, "Şu anda Manchester United ile ilgili konuları konuşacak modda hissetmiyorum kendimi" diyerek bu soruyu pas geçti.

Advocaat: Yediğimiz golde birileri uyuyordu! ile ilgili etiketler Fenerbahçe Dick Advocaat