Adnan Oktar'ın kediciği kaçış anını anlattı! /VİDEO

Adnan Oktar'ın yanından kaçtığını öne süren, bir dönemin gözde kediciği Ceylan Özgül'ün kaçış anının görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Özgül, nasıl kaçtığını da anlatıyor.

Adnan Oktar'ın en bilinen 'kediciklerinden' Ceylan Özgül, Adnan Oktar'ın yanından ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını iddia etti.

ŞİMDİ DE SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

Gündeme bomba gibi düşen iddia Adnan Oktar cephesinden sert bir dille yalanlanırken, ortaya çıkan ses kaydında Ceylan Özgül nasıl kaçtığını anlatıyor.

"RANDEVU ALMA BAHANESİYLE ÇIKTIM"

Ses kaydında doktordan randevu alma bahanesiyle bahçeye çıktığını belirten Özgül, şu ifadeleri kullanıyor: "Bahçede köpeğim vardı. Köpekle oynadım. Arabanın geldiğini gördüğümde tek kişilik kapıdan koşarak dışarı çıktım ve arabaya bindim.

"BAHÇEYE ÇIKMA İZNİ ALABİLMEK İÇİN..."

Fakat köpekle oynama bahanesiyle bahçeye çıkma izni alabilmek için tabii ki ne ayağımda çorabım vardı, ne üstümde kıyafetim vardı. Üzerimde pijamalarım ve ayağımda terliğimle çıktım, oradan kaçtım. Cebimde kimliğimden başka hiçbir şeyim yoktu. Böyle kaçtım yani ben oradan."

Adnan Oktar'ın kediciği kaçış anını anlattı! /VİDEO ile ilgili etiketler Adnan Oktar Kedicik video kaçış
GÜNÜN VİDEOSU

Gazeteci Özlem Gürses: CHP Genel Merkezi'nde çok kişi ağladı

Muhalif gazeteci Özlem Gürses, Kılıçdaroğlu'nun bir kez daha mağlup olmasından sonra CHP Genel Merkezi'nde birçok insanın ağladığını söyledi.