Adıyaman sokak ortasında kaçırılan küçük kız çocuğu için seferber! Araçlar tek tek durduruluyor!

Adıyaman'da sokakta oynayan 4 yaşındaki yabancı uyruklu kız çocuğu kaçırıldı. Polis ve jandarma ekipleri kız çocuğunu bulmak için kentte alarma geçti. Ekipler ve vatandaşlar arazileri, yılları, menfezleri ve köprü altlarını tek tek inceliyor. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Dün saat 13.00 civarında Adıyaman merkez Barbaros Hayrettin Mahallesi 1605. Sokak'ta Suriye uyruklu Ahmet Usu ve Lemia Şeyho çiftinin 2 çocuğundan birisi olan 4 yaşındaki Hele Usu, bir kişi tarafından kaçırılmış ve durum polis ekiplerine bildirilmişti.

KAÇIRILDIĞI ANLAR SANİYE SANİYE KAMERADA

Polis ekipleri olay yeri çevresinde bulunan güvenlik kamera kayıtlarını tek tek incelemeye almış ve kamera kayıtlarında 30-35 yaş aralığındaki bir kişinin sokak içerisinde küçük çocuğun yanına yaklaşarak konuştuğu, bir süre çocuğu izledikten sonra ikna ederek, elinden tutup uzaklaştığı tespit edilmişti. Kız çocuğunun sağ salim bulunması için teyakkuza geçen polis ekipleri, şahsın en son görüldüğü Adıyaman - Gölbaşı Kara Yolu Çakal Köprüsü mevkiinde incelemelerde bulundu.

Adıyaman sokak ortasında kaçırılan küçük kız çocuğu için seferber! Araçlar tek tek durduruluyor!

HER YERDE DİDİK DİDİK ARANIYOR

Polis ekipleri ve jandarma ekipleri küçük kızın bulunması ve şahsın ise yakalanması için bölgede aramalar gerçekleştirdi. Ekipler tarafından araziler, yollar, menfezler ve köprü altları tek tek incelendi. Ekipler aynı zamanda Adıyaman - Gölbaşı Kara Yolunu kullanan araçları da tek tek durdurarak aradı. Yapılan bütün çalışmalara rağmen kız çocuğunun da, şahsın da izine rastlanılamadı. 

Jandarma ve polis ekiplerinin arama çalışmaları devam ediyor. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Adıyaman sokak ortasında kaçırılan küçük kız çocuğu için seferber! Araçlar tek tek durduruluyor! - Resim : 2

Adıyaman sokak ortasında kaçırılan küçük kız çocuğu için seferber! Araçlar tek tek durduruluyor! - Resim : 3

 

 

 

 

Adıyaman sokak ortasında kaçırılan küçük kız çocuğu için seferber! Araçlar tek tek durduruluyor! ile ilgili etiketler Adıyaman