Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi kim?

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye yılbaşı programında Çağla Altunkaya'nın görüntülenmesi izleyicilerin gözünden kaçmadı

Geride bırakılan yıl içerisinde, sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde Acun Ilıcalı’yı adının daha sonradan Çağla Altunkaya olduğu anlaşılan sarışın bir kadınla görmüş ve bunun yeni bir ilişki başlangıcı olduğunu düşünülmüştü. Ancak Acun Ilıcalı cephesinden bu konuyla ilgili bir açıklama gelmemiş ve konunu üzeri kapanmıştı. Herkes Acun Ilıcalı’nın 2020 yılına yalnız gireceğini düşünürken, Çağla Altunkaya’nın O Ses Yılbaşı programının çekimlerinde oynarken görüldüğü bir video ekrana geldi. Herkes bu görüntünün ardından Ilıcalı’nın genç kadına aşkını ilan ettiğini ve ekrana verdiği görüntülerle ona jest yaptığını konuşmaya başladı.

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi kim?

GENÇ KADININ FOTOĞRAFLARI DİKKAT ÇEKTİ

Çağla Altunkaya’nın Instagram hesabına bakanlar onun Acun Ilıcalı’nın ortağı Esat Yontunç’un eşiyle birlikte çektiği son derece samimi selfieyi görünce genç kadının gerçekten de Ilıcalı ile bir ilişki içinde olabileceğini düşündü.

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi kim? ile ilgili etiketler Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Çağla Altunkaya
GÜNÜN VİDEOSU

Malezya'da askeri geçit töreninde facia! 2 helikopter havada çarpıştı! Çok sayıda ölü var...

Malezya’da askeri geçit töreni hazırlıkları sırasında iki helikopter havada çarpıştı. Korkunç kaza saniye saniye kameralara yansırken, en az 10 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.