Acun Ilıcalı'dan Ahmet Hakan'a çok sert yanıt: Karanlık, müfteri, fitneci köşe yazarı!

Acun Ilıcalı sessizliğini bozdu ve kendisine yöneltilen FETÖ'cü suçlamalarına yanıt verdi.

"Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmasına katılan bazı isimlerin FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınması, yapımcı Ilıcalı’yla ilgili dedikodulara ve kendisinin de FETÖ ile alakalı olabileceği imalarının yapılmasına neden olmuştu.

Acun Ilıcalı bu imaların ve suçlamaların artması üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapma gereği duydu.

"EN KÜÇÜK BİR YARDIMDA BULUNMADIM"

"Geçmişte ve bugün bu terör örgütüyle mücadeleyi yapan devlet büyüklerimize, söz konusu fitnecinin de aralarında bulunduğu güruhun saldırı ve hakaretlerine ragmen, verdiğimiz destek kamuoyunun malumu" diyen Acun Ilıcalı devamında şunları söyledi:

"BU AKLI EVVELLER BÖYLE DÖNEMLERİN KLASİĞİ"

Bu açık gerçekler ortadayken, mevcut konjonktürden yararlanmak umuduyla, gerçek karakterlerini ortaya çıkararak iftira ve fitne peşinde koşan aklı evveller, içinden geçtiğimiz zor dönemlerin bir klasiğidir.

"6000 YARIŞMACIDAN 2'Sİ FETÖ ZANLISI ÇIKTI DİYE.."

Bu fitnecilerden bir köşe yazarı 11 sene içinde yarışmış 6000 (altıbin) yarışmacıdan ikisi FETÖ zanlısı çıktı diye bizim yarışmaları töhmet altında bırakmanın peşine düşmüş.

"ESKİDEN ÖRGÜTÜN HER TÜRLÜ İFTİRASINI SAHİPLENİRDİ"

İşin komik tarafı söz konusu fitneci düne kadar FETÖ iftiralarının peşinden giderek, yazılarıyla bu karanlık örgütün her türlü iftirasını sahiplenirdi. Şimdi de, darbe girişimiyle uykusundan uyanarak, kirli geçmişini unutturmak için "en iyi savunma hücumdur"u oynuyor.

"MİLLET BİZİ DE, FİTNECİ İFTİRACILARI DA TANIYOR"

Bu karanlık müfteri fitnecinin farkında olmadığı birşey var. Milletimiz bizi de, fitneci iftiracıları da zaten tanıyor ve biliyor. Dolayısıyla o çirkin "çamur at izi kalsın" taktiğini tutturması mümkün değil.

"FETÖ PROJELERİNE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VEREN AKLI EVVEL"

Ama o dahiyane (!) araştırma önerisi, darbe gecesine kadar FETÖ projelerine her türlü desteği veren aklıevvel, fitneci köşe yazarlarını da kapsarsa kendisine kefil bulmakta zorlanabilir"

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Hakan'a çok sert yanıt: Karanlık, müfteri, fitneci köşe yazarı! ile ilgili etiketler Haber