Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 için 3 yeni yarışmacıyı açıkladı!

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 için iddialı bir kadro kuruyor. Ünlü yapımcı Ilıcalı, Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço ve Seda Ocak'ın ardından üç yeni yarışmacıyı daha açıkladı.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısını duyurdu. Survivor All Star 2024 için daha önceki şampiyon ve finalistlerin yer aldığı iddialı bir kadro kuran Ilıcalı, yeni yarışmacıları birer birer açıklamaya devam ediyor.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 için 3 yeni yarışmacıyı açıkladı!

Ünlü yapımcı Ilıcalı geçtiğimiz günlerde sırasıyla Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço ve Seda Ocak'ı açıklamıştı.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 için 3 yeni yarışmacıyı açıkladı! - Resim : 2

3 YENİ YARIŞMACI DAHA BELLİ OLDU!

Ilıcalı, bugün ise 3 yeni yarışmacının adını duyurdu. Buna göre Survivor All Star 2024'te yarışacak yeni yarışmacılar Sahra Işık, Yasin Obuz ve Gizem Memiç oldu.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 için 3 yeni yarışmacıyı açıkladı! - Resim : 3

Acun Ilıcalı, Sahra Işık, Yasin Obuz ve Gizem Memiç'i şu sözlerler duyurdu:

''Survivor’ın 3 önemli ismi Sahra Işık, Yasin Obuz ve Gizem Memiç Survivor All Star kadrosuna dahil oldu. 3 yarışmacımıza da başarılar diliyorum.''

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 için 3 yeni yarışmacıyı açıkladı! ile ilgili etiketler Survivor All Star
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.