Açılışı yapılmayan AVM’nin çatısı alev alev yandı!

Avcılar’da tek katlı AVM’nin çatısında çıkan yangın içeride bulunan 4 işyerine de sıçradı. Yangın itfaiye ekiplerinin yoğun müdahalesi sonucu söndürüldü.

Yangın, saat 16.15 sıralarında AvcılarTahtakale Mahallesi Ahmet Hamdi Tanpınar Caddesi'nde Edinilen bilgiye göre, henüz açılışı yapılmayan tek katlı Meydan Park AVM'nin çatısında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Kısa sürede büyüyen yangın AVM içerisinde bulunan 4 iş yerine sıçradı. Yangını gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Bu sırada vatandaşlar da yangın tüpleriyle alevlere müdahale etmeye çalıştı. Ancak yangının büyümesi sonucu vatandaşların da çabası yetersiz kaldı. Olay yerine gelen polis ekipleri cadde üzerinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin yoğun müdahalesi sonucu yangın kontrol altına alınırken, dumandan etkilenen 5 kişi ise ambulansta tedavi edildi. Yangından dolayı AVM’nin çatısında ve iş yerlerinde büyük çaplı hasar meydana geldi.

Olayda ölen ya da yaralanın olmazken, yangının çıkış nedeni ile ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Açılışı yapılmayan AVM’nin çatısı alev alev yandı! ile ilgili etiketler İstanbul Avcılar AVM Yangın

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.