Açıklama geldi! Turabi Çamkıran yarışmadan ayrılmıştı! Turabi yoğun bakıma mı alındı?

Survivor All Star'da ecel terleri döken ve döktüren Turabi Çamkıran yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı. Sevilen ve yarışmanın en iddialı ismi olan Turabi yoğun bakımda mı?

Turabi ÇamkıranSurvivor All Star'a damga vuran isimlerden. Yarışmanın en güçlü yarışmacılarından olan ve şampiyonluklarla adından söz ettiren Turabi'den kötü haber geldi.

Survivor sayesinde tanınan Turabi, kötü haberi sevenlerine sosyal medyadan duyurdu. Turabi, hastaneden bir paylaşım yaparak, yoğun bakıma alındığını söyledi.

YARIŞMAYA VEDA ETMEK ZORUNDA KALMIŞTI! 

Survivor'ın en iddialı yarışmacılarından Turabi Çamkıran, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle, Survivor All Star 2024 programına veda etti. Turabi hakkında çıkan "Survivor'a geri dönecek" iddialarını yalanladı.

HASTANE ODASINDAN PAYLAŞTI!

Turabi, hastane odasında çekilen bir fotoğrafını paylaşarak şu ifadeleri kullandı: "Kırık çıkık için geldik, yoğun bakıma alındık." dedi. Fenomen yarışmacının paylaşımı takipçilerini endişelendirdi.

"BİR SURVİVOR'DAN ÇIKTIK ŞİMDİ DİĞERİNE"

Turabi paylaşımının devamında ise 'Ağır enfeksiyon kapmışım. Ciğer iflas etmek üzereymiş. Bir Survivor'dan çıktık şimdi diğerine" notunu düştü.

İNCİNMİŞSİN DEDİLER

"Her zaman 'İnşallah Rabbim reality TV show'da ölmeyi nasip eder bana' diyordum. Az kalsın dileğim gerçekleşiyormuş. Bir Survivor'dan çıktık, şimdi diğerine. Bakalım bundan çıkabilecek miyiz? Doktor 'Survivor'da incinmişsin' dedi. İnşallah 2-3 haftaya düzeltecekler"

Açıklama geldi! Turabi Çamkıran yarışmadan ayrılmıştı! Turabi yoğun bakıma mı alındı? ile ilgili etiketler Survivor All Star Turabi Çamkıran yoğun bakım
GÜNÜN VİDEOSU

30 bina ve 114 kişi tahliye edildi... Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kayması kamerada!

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde meydana gelen toprak kayması nedeniyle bölgedeki 30 bina ve 114 kişi tahliye edildi. Toprak kaymasının yaşandığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.