ABD’li danışman üzerinden olay sözler! Mahalle kavgası kızıştı

Kısa süre önce CHP'den istifa eden Prof. Dr. Aslı Baykal CHP’ye yüklenmeye devam ediyor. Toplantıya video konferansla katılan ABD'li başdanışman Rifkin hakkında açıklama yapan Baykal “Hangi istiklal vardır ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin?” tepkisini gösterdi.

Prof. Dr. Aslı Baykal muhalefet kanadına gösterdiği tepkilerle dikkat çekiyor. Baykal, CHP'nin "İkinci Yüzyıla Çağrı" adlı toplantısına ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi.

"HANGİ İSTİKLAL VARDIR Kİ ECNEBİLERİN NASİHATLERİYLE YÜKSELEBİLSİN"

CHP’nin ABD’li başdanışmanına Twitter üzerinden tepki gösteren Aslı Baykal, Mustafa Kemal Atatürk'ün sözünü alıntılayarak, "Hangi istiklal vardır ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin?" ifadelerini kullandı.

ABD’li danışman üzerinden olay sözler! Mahalle kavgası kızıştı

RIFKIN İLK ORTAYA ÇIKTIĞINDA "SEÇİMDEN SONRA KAPİTÜLASYONLARI DA İLAN EDER" DEMİŞTİ

Bayka, geçtiğimiz günlerde de Jeremy Rifkin'in Kılıçdaroğlu'nun danışmanı olmasına karşı sert sözlerle "Kılıçdaroğlu seçime ABD'li danışman Jeremy Rifkin ile gidiyor. Kazayla kazanırsa, seçimden sonra kapitülasyonları da ilan eder." demişti.

ABD’li danışman üzerinden olay sözler! Mahalle kavgası kızıştı - Resim : 2

YILMAZ ÖZDİL BİLE DAYANAMADI

Muhalif Yılmaz Özdil de toplantıda uyuyan Selvi Kılıçdaroğlu için tepki gösterdi. Özdil'in paylaşımı: "Heyecan verici bir toplantı oldu..."

ABD’li danışman üzerinden olay sözler! Mahalle kavgası kızıştı - Resim : 3

ABD’li danışman üzerinden olay sözler! Mahalle kavgası kızıştı ile ilgili etiketler Jeremy Rifkin CHP
GÜNÜN VİDEOSU

Artvin Hopa'da CHP'liler birbirine girdi! Seçim bürosunda yumruklar havada uçuştu...

Artvin’in Hopa ilçesinde CHP'nin İl Genel Meclisi aday listesi tartışmalara neden oldu. Yumrukların havada uçuştuğu kavga anları cep telefonu kamerasına yansıdı.