ABD'den ateşkes sözleri: Anlaşmaya varılması için bir alan yarattılar!

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanı Antony Blinken, "Hamas'ın yanıtında bazı başarı şansı olmayan talepler olsa da (İsrail'le) anlaşmaya varılması için bir alan yarattığını düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Gazze Şeridi'nde süren soykırım son bulacak mı? Ateşkes görüşmelerinde İsrail'in tarafında yer alan Batı blokundan yeni açıklama geldi.

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Gazze'de ateşkese ilişkin "Hamas'ın yanıtında bazı başarı şansı olmayan talepler olsa da (İsrail'le) anlaşmaya varılması için bir alan yarattığını düşünüyoruz." sözlerini kaydetti. 

Haberin Detayları Geliyor...

ABD'den ateşkes sözleri: Anlaşmaya varılması için bir alan yarattılar! ile ilgili etiketler Antony Blinken ABD İsrail Filistin Gazze Hamas İzzeddin el Kassam Tugayları Savaş soykırım
GÜNÜN VİDEOSU

Pendik Belediyesi'nde CHP'li meclis üyesinden İmamoğlu önergesi! Ahmet Cin'den manidar cevap!

Pendik Belediye Meclisi’nde CHP meclis üyesi, İmamoğlu‘nun Pendik Belediye Meclisine resminin asılması ile ilgili önerge verdi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, "Siz ne zaman Cumhurbaşkanımızın resmini asarsanız ben de o zaman İmamoğlunun resmini asacağım!" diyerek teklifi reddetti.