ABD’de havaalanında silahlı saldırı alarmı: 1 yaralı

ABD’nin Texas eyaletinde bulunan Dallas Love Field Havaalanı’nda silahlı saldırı alarmı verildi.  Şüphelinin vurularak etkisiz hale getirildiği ve yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

ABD’nin Texas eyaletinde yer alan Dallas Love Field Havaalanı’nda silah seslerinin duyulmasının ardından çok sayıda polis ve ambulans havaalanına sevk edildi. Havaalanındaki yolcular bulundukları yerlere çökerek yardım beklerken, havaalanının bir kısmı hızla tahliye edildi.

Bir görgü tanığı, “Bir grup insan koşuyor ve 'koşun' diye bağırıyordu. Hepimiz hemen siper aldık. Bize gelen bir bilgi yok. Şimdi her şey sakin görünüyor. Kesinlikle herkes için korkutucu bir deneyim oldu” dedi.

Dallas Polis Şefi Eddie Garcia olayın ardından yaptığı açıklamada, şüphelinin kadın olduğunu ve havaalanına girmesinin ardından havaya ateş etmeye başladığını aktararak, bir polis memurunun ise şüpheli kadını vurarak etkisiz hale getirdiğini belirtti. Yaralı olan şüphelinin hastaneye nakledildiğini açıklayan Garcia, havaalanının güvenli olduğunu duyurdu.

ABD’de havaalanında silahlı saldırı alarmı: 1 yaralı ile ilgili etiketler ABD Havalimanı silahlı saldırı
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.