61 yaşındaki ünlü oyuncu Serhat Süha Özcan evleniyor! İşte nikah tarihi

Bir Demet Tiyatro, Kaysızlar, Süper Baba, Cennet Mahallesi, Çukur, Vatanım Sensin, Dönerse Senindir, Kalbim Ege'de Kaldı, Zümrüdüanka, Ulan İstanbul gibi yapımlardaki rolleriyle tanınan 61 yaşındaki ünlü oyuncu Serhat Özcan 5 yıldır birlikte olduğu avukat sevgilisi Deniz İpek ile nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı attı.

61 yaşındaki tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Serhat Özcan, 10 yıl önce tanıştığı ve 5 yıldır aşk yaşadığı avukat sevgilisi Deniz İpek ile nişanlandı. Ayvalık’ın Sahilkent Mahallesi, Şirinkent mevkiinde bir restoranda aralarında ünlü şair Nevzat Çelik’in de bulunduğu yakın dostları ve canı kadar çok sevdiği kendisi gibi başarılı oyuncu kardeşi Reha Özcan’ın katıldığı mini bir törenle mutluluğa adım atan Özcan’ın mutluluğu ise adeta gözlerinden okunuyordu.

61 yaşındaki ünlü oyuncu Serhat Süha Özcan evleniyor! İşte nikah tarihi

''AYVALIK'IN DAMADI OLMAK ÜZEREYİM''

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özcan, “Birkaç yıldır bu anı bekliyorduk. Ben çok mutluyum. 10 yıldır tanışıyoruz. Yaklaşık 5 yıldır da sevgiliyiz. Artık Ayvalık’ın damadı olmak üzereyim. Bu da benim için ayrı bir gurur” ifadelerini kullandı.


HAZİRAN AYINDA NİKAH YAPACAKLAR

Serhat Özcan’ın nişanlısı Deniz İpek de çok mutlu olduğunu ve önümüzdeki Haziran ayında ise nikâh kıyacaklarının müjdesini verdi. Serhat Özcan’ın kendisi gibi oyuncu Reha Özcan da ağabeyini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

61 yaşındaki ünlü oyuncu Serhat Süha Özcan evleniyor! İşte nikah tarihi - Resim : 3

REHA ÖZCAN DOSTUNU MUTLU GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMADI

Usta tiyatro oyunculuğunun yanı sıra yönetmenliğin yanı sıra dizi film tutkunlarının; son dönemlere damgasını vuran Seksenler’de Metin Öğretmen ve halen reyting rekorları kıran Üç Kız Kardeş dizisinde Sadık karakterini canlandıran Reha Özcan, “57 yıllık kardeşim. O’nu ilk defa bu kadar mutlu görüyorum. O’nun mutluluğuna tanık olmak, O’nun mutluluğu için bir şeyler yapabilmek benim için gerçekten çok büyük bir keyif. Şu anda sanki kendi çocuğum evleniyormuş gibi çok duygulanıyorum. Bu yüzden de çok mutluyum. Ben ağabeyimi çok seviyorum. O benim sadece ağabeyim değil, ustam. Birçok şeyi ondan öğrendim. Bu işin ahlâkını O’ndan öğrendim. Bu yüzden de bugün mutlu gününde O’nun yanında olabilmek benim içinde çok güzel bir duygu. Çünkü bizler, sevdiklerimizin mutluluklarıyla mutlu oluyoruz. Mutsuzluklarıyla da mutsuz oluyoruz” dedi.

61 yaşındaki ünlü oyuncu Serhat Süha Özcan evleniyor! İşte nikah tarihi - Resim : 4


Reha Özcan’ın eşi, Serhat Özcan’ın yengesi Yeşim Özcan ise şunları söyledi: “Böyle mutlu bir güne tanıklık etmek çok güzel. O yüzden de İstanbul’dan Ayvalık’a koşarak geldim. Serhat ağabeyimi çok severim. Bana her zaman gerçekten ağabeylik yapmıştır. O yüzden de ben kendisine mutluluklar diliyorum. Her zaman O’nun yanındayız”

61 yaşındaki ünlü oyuncu Serhat Süha Özcan evleniyor! İşte nikah tarihi ile ilgili etiketler Nisan Ayvalık Düğün Serhat Özcan Deniz İpek reha özcan

Sitene Ekle