6 gün önce nişanlanan Sevcan Yaşar ile İrsel Çivit evlendi

Bir dönem oyuncu Sermiyan Midyat'la yaşadığı çalkantılı aşkla gündemden düşmeyen ve birbirlerini darbettikleri iddiasıyla davalık olan 32 yaşındaki oyuncu Sevcan Yaşar, müzisyen sevgilisi İrsel Çivit ile 6 gün önce nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Sermiyan Midyat'tan ayrıldıktan sonra ardığı mutluluğu müzisyen İrsel Çivit'te bulan Sevcan Yaşar'dan güzel haber geldi. Geçtiğimiz Ağustos ayında sevgilisinden evlilik teklifi alan Sevcan Yaşar evlendi.

SADE BİR TÖRENLE EVLENDİLER


Sevcan Yaşar, bir süredir aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi İrsel Çivit'ten üç ay önce evlilik teklifi almış ve kendisinden 18 yaş büyük sevgilisine 'Evet' yanıtını vermişti. 6 gün önce nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çift elini çabuk tuttu.Kayıp Şehir, Böyle Bitmesin, Aramızda Kalsın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bahtiyar Ölmez, Erkenci Kuş, Sen Çal Kapımı, Evlilik Hakkında Her Şey, Ah Be Birader gibi yapımlardaki rolleriyle tanınan Sevcan Yaşar ve İrsel Çivit önceki gün Fuat Paşa Yalısı'nda nikâh masasına oturdu.

SADECE 6 GÜN NİŞANLI KALDILAR


Sevcan Yaşar ile İrsel Çivit, 14 Kasım'da nişanlanmıştı. Çift, mutlu haberi sosyal medya hesaplarından yayınladıkları gönderilerle duyurmuştu. Kırmızı bir elbise ve aynı renk ayakkabı giymeyi tercih eden oyuncu, kalp ve yüzük emojisiyle fotoğraf paylaşmıştı. İkiliye çok sayıda "Mutluluklar" mesajları ve beğeni yağmıştı.

Sevcan Yaşar ile bir süredir birlikte olduğu İrsel Çivit, bugün dünyaevine girdi. Fuat Paşa Yalısı'nda düzenlenen törene, çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı. Sade bir nikâh ile evlenen ikili, "Bizi bu özel günümüzde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz" dedi.

İşte nikahtan ilk kareler:

6 gün önce nişanlanan Sevcan Yaşar ile İrsel Çivit evlendi - Resim : 2

6 gün önce nişanlanan Sevcan Yaşar ile İrsel Çivit evlendi - Resim : 3

6 gün önce nişanlanan Sevcan Yaşar ile İrsel Çivit evlendi - Resim : 4

6 gün önce nişanlanan Sevcan Yaşar ile İrsel Çivit evlendi - Resim : 5

6 gün önce nişanlanan Sevcan Yaşar ile İrsel Çivit evlendi ile ilgili etiketler Sevcan Yaşar İrsel Çivit
GÜNÜN VİDEOSU

135 zehir taciri yakalandı! Bakan Yerlikaya nefes kesen operasyon anlarını paylaştı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa ilçesi ile Balıkesir'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyondan görüntüler paylaşarak 135 zehir tacirinin gözaltına alındığını ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildiğini duyurdu.