5 yıldızlı 2 otel icradan satılık! Fiyatı da düştü

Kemer İcra Dairesi, Antalya'nın Kemer ilçesinde yer alan 5 yıldızlı oteller Eco Dream Club Sea Resort ve Naturland Eco Park'ı ikinci kez satışa çıkardı. Üstelik bu kez 5 yıl önce satışa çıkartıldıkları fiyattan yaklaşık 20 milyon TL daha ucuza satılacaklar...

Antalya ili, Kemer ilçesi, Çamyuva mahallesinde yer alan 5 yıldızlı Eco Dream Club Sea Resort ve Naturland Eco Park, Kemer İcra Dairesi tarafından satışa sunuluyor.

Hürriyet'ten Kübra Genç'in haberine göre, toplam 10.222,00 metrekarelik alanda kurulan Eco Dream ile 110.622,00 metrekarelik alanda kurulu olan Naturland, Favori Dinlenme Yerleri'ne ait.

5 yıldızlı 2 otel icradan satılık! Fiyatı da düştü

HAYALET OTELE DÖNDÜLER
Bir süre önce kalıcı olarak kapatılan oteller şimdilerde hayalet otele dönmüş durumda. İşletilmeyen otellerin içleri boş ve tahrip edilmiş halde.

2015 tarihinde de satışa çıkan oteller için istenen rakam toplam 96 milyon 559 bin 629 TL. İki otel için 2015 tarihinde satışa sunulduğunda 116 milyon TL talep edilmişti.

Otellerin ihaleleri 18 Mart 2020 saat 11.00'de Kemer Belediye İçi Kültür Salonu'nda açık artırma gerçekleştirilecek.

5 yıldızlı 2 otel icradan satılık! Fiyatı da düştü - Resim : 2

HEPSİ DENİZ MANZARALI

Naturland'de yer alan otel odaları 'Natura House' denen bio evler, taş evler ve çanlı evlerden oluşuyor. Toplamda 287 yatak kapasiteli alanın dışında bir de 'Country Resort' kısmı var.

Bu kısımda ise garden house, green house, range house ve clup room bölümleri bulunuyor. Bu bölümlerde de toplam 271 yatak kapasitesi yer alıyor. Forest Resort bölümü ise 149 oda, 20 süit, 1 kral dairesi 362 yatak kapasiteli. Ayrıca 200 kişilik lokanta, 100 kişilik çok amaçlı salon (2 adet) ve amerikan bar bölümleri de bulunuyor.

5 yıldızlı 2 otel icradan satılık! Fiyatı da düştü - Resim : 3

Bir de tesisin girişinde Natura Plaza bölümü bulunuyor. Konaklamanın olmadığı, çeşitli genel mekanların bulunduğu bir yer olarak tasarlaran bölümde; Check point hall : Resepsiyon ve lobi bölümü, Adminisration centre, Bowling-bar, Midnight bar-begue, Naturshop, Children’s play house, Ecodemia, Climbıng wall, Conferans hall, Volcano disco-clup isimleri ile onaylanmış etkinlik ve hizmet alanları var.

5 yıldızlı 2 otel icradan satılık! Fiyatı da düştü - Resim : 4

117 OTEL ODASI 2 KRAL DAİRESİ

Eco Dream Club Sea Resort'da ie 117 odanın yanı sıra 16 suit ve 2 kral dairesi olmak üzere 135 ünite yer alıyor. 290 yatak kapasiteli otelin odalarında balkon da mevcut.

Bodrum kat + zemin kat + 2 normal kat + çatı katından oluşan otelde, 120 kişilik ve 300 kişilik restaurant, 80 kişilik alacart Restaurant (Osmanlı Restaurant), bistro bar, snack bar, marina bar, 330 kişilik toplantı salonu, 100 kişilik diskotek, tv odası, fuaye ve sergi salonu, 500 kişilik açık animasyon alanı, sağlık merkezi ( hamam, sauna, fitness center, masaj odaları), açık yüzme havuzu, tenis kortları, voleybol sahası, satış ünitesi, deniz dibi sergisi ve akvaryum ile 20 araçlık bir otopark bulunuyor.

5 yıldızlı 2 otel icradan satılık! Fiyatı da düştü - Resim : 5

MERKEZİ KONUMDA

Denize sıfır olan oteller, Antalya merkezine 55 kilometre uzaklıkta konumlanmış durumda. Yaz turizminin çok hareketli olduğu belde Güney Antalya Turizm Bölgesi içinde bulunmakta olup parselin bulunduğu bölge Güney Antalya Turizm bölgesi içinde kalıyor. Tesislerin yakınlarında da 5 yıldızlı oteller ve tatil köyleri bulunuyor.

5 yıldızlı 2 otel icradan satılık! Fiyatı da düştü - Resim : 6

Çam ormanları ve Narenciye bahçeleri arasındaki oteller, belediyenin sağladığı tüm hizmetlerden de faydalanabilir bir konumda yer alıyor. 5 yıldızlı otel güvenlik, sağlık, idari, mahalli, yerel yönetim, PTT, Kemer yat limanı gibi sosyal altyapıyı kullanma kolaylığına sahip bir tesis.

5 yıldızlı 2 otel icradan satılık! Fiyatı da düştü ile ilgili etiketler Antalya icra otel Kemer Eco Dream Club Sea Resort Naturland Eco Park
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.