31 Mart'ta başlayacak: Otoyol ve köprü geçişlerinde OGS kaldırıldı!

Karayolları Genel Müdürlüğü, otoyol ve köprü geçişlerinde OGS'nin kaldırıldığını duyurdu. Geçiş ücretleri HGS üzerinden tahsil edilecek. OGS cihazları banka tarafından ücretsiz olarak HGS etiketine dönüştürülecek. Uygulama 31 Mart'ta başlayacak.

Karayolları Genel Müdürlüğü, ücretli olan yol ve köprülerde OGS ve HGS gibi iki ödeme sisteminin olmasının kafa karışıklığına neden olduğunu vurgulayarak artık sadece Hızlı Geçiş Sistemi(HGS)'nin olacağını açıkladı. Kullanıcılar HGS etiketini ücretsiz edinebilecek.

 31 MART'TAN İTİBAREN TEK SİSTEM OLACAK

KGM'den yapılan açıklamada "Daha iyi hizmet verebilmek adına, 31 Mart 2022'den itibaren Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) kaldırılarak otoyol ve köprü geçiş ücretlerinin Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) üzerinden tahsilatına devam edilecek." denildi.

 BANKALARA GİDEREK ÜCRETSİZ HGS ETİKETİ ALINABİLİR

Yeni düzen 31 Mart 2022'den itibaren başlayacak. OGS etiketine sahip araç sahiplerinin bankalara giderek ücretsiz HGS etiketine sahip olacağını ve hesaplarının da buna dönüştürüleceği açıklandı.

31 Mart'ta başlayacak: Otoyol ve köprü geçişlerinde OGS kaldırıldı! ile ilgili etiketler ogs otoyol
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.