26 yaşındaki gazi, bahçeye giren timsahı çöp kutusuyla yakaladı!

ABD'nin Florida eyaletinde 26 yaşında bir ABD ordusu gazisi, bahçesine giren timsahı tekerlekli çöp kovasıyla yakaladı. 'Askeri içgüdüm devreye girdi' diyen genç adamın cesur davranışı sosyal medyada hızla yayılarak 11 milyondan fazla görüntüleme aldı.

ABD'nin Florida eyaletinde 26 yaşındaki ABD ordusu gazisi Eugene Bozzi, küçük kızının uyarısıyla bahçesinde bir timsah olduğunu fark etti.

Hem kendi çocuğunun hem de etraftaki diğer çocukların güvenliği için endişe duyan Bozzi, timsahı yakalamak için harekete geçti.

TEKERLEKLİ KAPAKLI ÇÖP KUTUSUYLA TİMSAH YAKALADI

Bozzi, kullandığı tekerlekli ve kapaklı bir çöp kutusunu ters çevirerek timsahın üzerine yürüdü. Hayvanın çöp kutusunun içine girmesini sağlayan Bozzi, komşularının alkışları eşliğinde kutuyu kaldırarak kapağı kapattı.

'ASKERİ İÇGÜDÜM DEVREYE GİRDİ'

O anların videosu sosyal medyada hızla yayılırken, 11 milyondan fazla kez görüntülendi. ABD medyasına konuşan Bozzi, "Kızım bisiklet sürüyordu ve büyük bir timsahın tısladığını söyledi. Oraya gittim, benden daha büyüktü. Dışarıda başka insanların çocukları da vardı. Askeri içgüdüm devreye girdi" dedi.

Sergilediği cesur davranışla herkesin takdirini toplayan adam, çöp kutusunu göle götürerek timsahı suya bıraktı.

26 yaşındaki gazi, bahçeye giren timsahı çöp kutusuyla yakaladı! ile ilgili etiketler Timsah gazi ABD Çöp florida bozzi kova

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.