21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu?

21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu merak ediliyor. Hafta içi her gün Fox tv'de yayınlanan yemek yarışmasında kayınvalidelerin puanladığı gelinlerin de kıyasıya yarıştığı Zuhal Topal'la Sofrada bu Cuma da birinci belli oldu. Peki haftanın birincisi kim oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada bu Cuma kim kazandı? Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı ve her Cuma 15 bin TL'nin sahibini bulduğu yemek yarışmasında gelinlerin kıyasıya rekabeti sürüyor. Cuma günleri haftanın finali yapılıyor. Kazanan yarışmacının haftanın birincisi olduğu Zuhal Topal'la Sofrada bugün kim birinci oldu?

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 21 MAYIS HAFTANIN FİNALİ

Bu cuma günü Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi henüz belli olmadı. Kazanan yarışmacı belli olduğunda haberimizdeki yerini alacaktır.

21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu?

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA BU HAFTANIN YARIŞMACILARI

17 Mayıs 2021 Pazartesi Yarışmacıları

Güray Yaprak ve kayınvalidesi Ayşe Yaprak

18 Mayıs 2021 Salı Yarışmacıları

Merve Güven ve kayınvalidesi Hülya Güven

19 Mayıs 2021 Çarşamba Yarışmacıları

Tuğçe Karataş ve kayınvalidesi Kezban Karataş

20 Mayıs 2021 Perşembe Yarışmacıları

Elif Özhan ve kayınvalidesi Şükran Özhan

21 Mayıs 2021 Cuma Yarışmacıları

Fadime Çay ve görümcesi/manevi kayınvalidesi Derya Şengül

21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? ile ilgili etiketler Zuhal Topal'la Sofrada 21 mayıs zuhal topalla sofrada haftanın birincisi kim oldu zuhal topalla sofrada kim kazandı
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.