2023 Yılında Yatırımcıyı Zengin Edecek 7 Altcoin

Kripto para yatırımcılarının gözü kulağı 2023 yılında. Bitcoin için bu yıl pek karlı geçmese de 2023 yılında patlama yapacak altcoinler de birer birer analiz konusu oluyor. İşte analistlere göre yeni yılda yatırımcıyı zengin edecek 7 altcoin...

Altcoin dünyası 2023 yılını bekliyor. Yeni yılda yatırımcının gözü kulağı bu 7 altcoin de olacak. Analistlerin birer birer yaptığı analizlerle birlikte gelecek yılın en parlak altcoinleri de kripto para ilgililerinin hizmetine sunuldu.

İşte 2023 Yılında Patlama Yapması Beklenen 7 Altcoin

* RobotEra (Piyasanın ünlü metaverse projeleri Decentraland ve The Sandbox'a kapsamlı bir alternatif geliştiren proje, ön satışın ilk ayağında çok uygun fiyattan token satış yapmasının da etkisiyle yatırımcılardan büyük talep görüyor.)
* Dash 2 Trade (Dash 2 Trade (D2T), yatırımcıların kripto para biriminden kâr etmek için gereken araçlarla donatmayı amaçlayan halihazırda ön satışta olan bir kripto projesi olarak tanımlanıyor.)
* IMPT. io (IMPT.io, karbon kredilerinin kullanımı yoluyla karbon üretimini azaltmaya odaklanan bir kripto projesi ve karbon ayak izini azaltmaya teşvik etmek için oluşturulmuş yenilikçi bir sosyal medya platformudur.)

İşte 2022 Piyasa Sahnesinde Yükselebilecek 8 Altcoin! – Kriptokoin.com


* Calvaria (Calvaria, oyuncuların NFT kartlarından stratejik desteler oluşturduğu ve diğer oyunculara karşı savaştığı, P2E temalı bir kripto oyunudur.)
* Battle Infinity (Battle Infinity, kripto para piyasasında son zamanlarda çok büyük rağbet gören NFT projeleri olsa da, diğer projelerin yanında göze çarpan bir projedir. )
* Lucky Block (Lucky Block Coin, Binance Smart Chain platformu tarafından desteklenen, kripto para tabanlı bir loto platformudur.)
*TamaDoge (Tamadoge (TAMA), 'Tamaverse'in yerel tokeni olarak hareket edecek deflasyonist bir kripto para birimidir. )

 

2023 Yılında Yatırımcıyı Zengin Edecek 7 Altcoin ile ilgili etiketler Bitcoin
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.