2023 MSÜ başvurusu nasıl yapılır? MSÜ başvuru ekranı!

MSÜ başvuruları başladı. Milli Savunma Üniversitesi'ne başvuracak adaylar başvuru işlemlerini internet başvuru ekranı üzerinden yapabilecek. MSÜ tercihleri bugün başladı ve adaylar MSÜ tercih ekranı hakkında detayları araştırıyor. Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sonuçlarının açıklanmasından sonra tercih dönemi başladı. Peki 2023 MSÜ başvurusu nasıl yapılır? İşte MSÜ başvuru ekranı...

MSÜ tercihleri bugün başladı ve adaylar MSÜ tercih ekranı hakkında detayları araştırıyor. Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sonuçlarının açıklanmasından sonra tercih dönemi başladı. Peki 2023 MSÜ başvurusu nasıl yapılır? İşte MSÜ başvuru ekranı...

(MSÜ tercihleri ile ilgili duyuru paylaşıldı. Belirtilen süre içerisinde tercihini yapmayan veya yapamayan adaylar, 2'nci Seçim Aşamalarına çağrılmayacak.)

2023 MSÜ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

 

 Adaylar, başvurularını elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden veya ÖSYM Aday İşlemleri Mobil uygulamasından yapabileceklerdir.

MSÜ BAŞVURU EKRANI

MSÜ BAŞVURU EKRANINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

2023 MSÜ başvurusu nasıl yapılır? MSÜ başvuru ekranı! ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

O patrondan skandal sözler: Burayı devletten sıfır aldım, yarın da herkesi kapının önüne koyarım!

Elazığ'da eylem yapan işçilerle bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Eti Krom A.Ş.'nin sahibi Ali Rıza Yıldırım, işçileri azarladı. 'Yarın herkesi kapının önüne koyarım' diyen işçiye Yıldırım, 'İş sizin işiniz' deyince, 'Cevap verme bana. Ben sana söz hakkı verince konuşacaksın. Ben burayı sıfır yaparım, yarında kapıya kilidi vururum. Burası devlette kilitliydi. Para da kazanmıyordu para da kaybetmiyordu. Ben burayı aldım, bu hale getirdim' dedi.