2014'de ABD'de 3000 evli çiftle yapılan akademik bir araştırmaya göre çiftlerin düğüne gelen kişi sayısı arttıkça hangisi olur?

2014'de ABD'de 3000 evli çiftle yapılan akademik bir araştırmaya göre çiftlerin düğüne gelen kişi sayısı arttıkça hangisi olur? ATV ekranlarının sevilen programı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çıkan sorular dikkat çekiyor. Kim Milyoner Olmak İster'in bu akşam dikkat çeken sorusu şimdiden sıkça araştırılıyor. Peki, 2014'de ABD'de 3000 evli çiftle yapılan akademik bir araştırmaya göre çiftlerin düğüne gelen kişi sayısı arttıkça hangisi olur?

2014'de ABD'de 3000 evli çiftle yapılan akademik bir araştırmaya göre çiftlerin düğüne gelen kişi sayısı arttıkça hangisi olur? ATV’nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Her bölümü milyonlar tarafından izlenirken yarışmada çıkan sorular ilgi odağı oluyor. Vatandaşlar soruların yanıtlarına arama motorlarından sıkça araştırıyor. Birbirinden ilginç sorunların paylaşıldığı yarışmada özellikle " "sorusu merak konusu oldu. Peki, 2014'de ABD'de 3000 evli çiftle yapılan akademik bir araştırmaya göre çiftlerin düğüne gelen kişi sayısı arttıkça hangisi olur?

2014'de ABD'de 3000 evli çiftle yapılan akademik bir araştırmaya göre çiftlerin düğüne gelen kişi sayısı arttıkça hangisi olur?

A) Boşanma ihtimalleri azalır

B) Boşanma ihtimalleri artar

C) Daha fazla çocuk yaparlar

D) Daha az çocuk yaparlar

İşte doğru cevap: A) Boşanma ihtimalleri azalır

CEVABI: A

2014'de ABD'de 3000 evli çiftle yapılan akademik bir araştırmaya göre çiftlerin düğüne gelen kişi sayısı arttıkça hangisi olur? ile ilgili etiketler Kim Milyoner Olmak İster
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.