19 Mayıs'ta skandal anlar: Sporcusunun elenmesine kızan antrenör, genç kıza tokat attı!

Diyarbakır'da Türkiye Gençler Tekvando İl seçmelerinde antrenör O.B., maçı kaybeden sporcu genç kıza tokat attı. Skandal anlar saniye saniye cep telefonu kamerasına yansırken, görüntülerin yayılmasının ardından antrenöre tepki yağdı.

Diyarbakır'da, Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.

GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'NDA...

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın kutlandığı dün, Kayapınar ilçesindeki bir salonda Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmeleri yapıldı.

19 Mayıs'ta skandal anlar: Sporcusunun elenmesine kızan antrenör, genç kıza tokat attı!

GENÇ KIZ HİÇ BİR ŞEY YAPMADAN BEKLEDİ

Seçmelere katılan kız sporcu, rakibine yenilip elendi. Antrenör O.B., kazanan rakip sporcuyu tebrik etti, ardından da seyircilerin gözü önünde elenen sporcusuna tokat attı. Geriye doğru savrulan genç kız hiçbir şey yapmadan beklerken, O.B. de minderi terk etti. O anlar bir seyircinin cep telefonu kamerasına yansıdı.

19 Mayıs'ta skandal anlar: Sporcusunun elenmesine kızan antrenör, genç kıza tokat attı! - Resim : 2

 

19 Mayıs'ta skandal anlar: Sporcusunun elenmesine kızan antrenör, genç kıza tokat attı! ile ilgili etiketler Diyarbakır Tokat Genç tekvando antrenör sporcu
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.