15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde metrobüs çilesi: Vatandaşlar köprünün ortasında kaldı!

İstanbul'da yaşanan İETT otobüsleri ve Metrobüs arızalarına bir yenisi daha eklendi. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Metrobüs arıza yaptı. Vatandaşlar araçtan inmek zorunda kalırken, diğer Metrobüsler gelene kadar öprünün üzerinde bekledi. Dolu Metrobüslere binmekte zorlanan vatandaşlar sıcakta büyük çile çekti.

Son günlerde İstanbul'da Metrobüs ve İETT araçları sık sık arıza yapması ile gündeme geliyor.

Son olarak gelen habere göre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde metrobüs arıza yapınca yolcular bir süre köprü üstünde beklemek zorunda kaldı.

TRAFİK YOĞUNLUĞU YAŞANDI

Bir süre köprü üzerinde bekleyen yolcular arkadan gelen metrobüslere bindirildi. Yaşanan arıza nedeniyle Edirne yönünde trafik yoğunluğu da oluştu. 

 

SON GÜNLERDE SIK SIK ARIZA HABERLERİ GELİYOR

İETT otobüsleri ve Metrobüsler İstanbullunun gündeminden düşmüyor. Son günlerde çok sık arıza yapmaya başlayan araçlar vatandaşlara büyük çile yaşatıyor. Vatandaşların otobüsleri itmesine varan sorunlar büyük tepki çekiyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde metrobüs çilesi: Vatandaşlar köprünün ortasında kaldı! ile ilgili etiketler metrobüs İstanbul İETT 15 Temmuz Köprü arıza

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.