12 Temmuz FOX TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var?

12 Temmuz FOX TV yayın akışı! En çok tercih edilen kanalların yayın akışları sıcak havalarda araştırılan konular arasında yer alıyor. Bugün hangi diziler var? Sorusunun cevabı merak ediliyor. Biz de sizler için konuyla ilgili araştırma yaptık. Detayları haberimizde bulabilirsiniz...

12 Temmuz FOX TV yayın akışı! Sıcak havaların artış göstermesi sonrasında, uzmanlar sokağa çıkmama konusunda uyarılarda bulunuyor. Büyük kanalların yayın akışları gün içerisinde en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Bugün hangi diziler var? Sorusunun cevabı merak ediliyor. Biz de sizler için konuyla ilgili araştırma yaptık. Detayları haberimizde bulabilirsiniz...

08:45

Çalar Saat Canlı

10:45

Yasak Elma

13:45

Şevkat Yerimdar

16:00

Her Yerde Sen

19.00

FOX Ana Haber Canlı

20.00

Her Yerde Sen

 FOX TV HAKKINDA

24 Şubat 2007 tarihinde News Corporation şirketinin sahibi Rupert Murdoch tarafından kurulan Fox TV, Türkiye’de de yayın yapmakta olan bir televizyon kanalıdır.

İhlas Holding’in yayın kuruluşlarından biri olan TGRT’nin yayın ve isim haklarını devretmesi ile yayıncılık hayatına başlayan kanalık dili Türkçe’dir. 2013 yılı itibariyle ‘’Ailemizin Ekran’’ sloganı ile hedef kitlesine seslenen Fox Tv’nin genel merkezi Zeytinburnu’da yer almaktadır.

Tüm türkiye’de normal anten üzerinden izlenebilmekte olan kanalın kardeş kanalları Fox Life, Fox Crime ve Fox Sports gibi uzantılara sahiptir.

Teledünya üzerinde 29. Kanal tarafından gösterilmekte olan Fox’un 16:9 resim formatı ile yayınlanmakta olduğu bilinmektedir. Kanalın eski adı TGRT’dir.

12 Temmuz FOX TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var? ile ilgili etiketler Fox TV 12 Temmuz
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.