11 yıllık küslük sonunda bitti!

Ünlü popçu Demet Akalın, 11 yıldır küs olduğu Hande Yener ile barıştıklarını sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu.

2007 yılında bir tartışma sonucu küsen Demet Akalın ve Hande Yener'den hayranlarına güzel haber geldi. Akalın, yıllardır kanlı bıçaklı olduğu Yener'le çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak mutlu haberi verdi.

"DAVALARIMIZI GERİ ÇEKTİK"

Fotoğraf sonrası Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Akalın, şunları söyledi: "Yüz yüze gelmedik de ben davalarımı geri çektim ve uzlaştık. İkimiz de kabul ettik uzlaşma teklifini sonrasında onun bir röportajını izledim ve onun konuşmalarından çok değiştiğini gördüm. Negatifliği de gitmiş… Röportajda 'aramızda hiç negatiflik yok' ifadesini kullandı ve bu benim hoşuma gitti.

 "KEŞKE ALTIN KELEBEK'TE ALEYNA'YA ÖDÜLÜ HANDE'YLE EL ELE VERSEYDİK"

Keşke bu gelişmeler Altın Kelebek öncesi yaşansaydı ve el ele Hande Yener'le sahneye çıkıp Aleyna Tilki'ye ödülü beraber verseydik. Hande'nin son röportajı beni çok şaşırttı başka bir boyuta geçmiş inşallah öyle kalır. Ortak bir fanımız 'çok güzelsiniz keşke barışsanız' diye yazmış ve onun paylaştığı fotoğrafı da hesabımdan takipçilerimle paylaştım."

 11 yıllık küslük sonunda bitti!

11 yıllık küslük sonunda bitti! ile ilgili etiketler Demet Akalın Hande Yener