10 bin TL’lik nakit desteği için imzalar atıldı! Sadece 15 gün kaldı

Nakit desteği olanlar için kaçırılmaması gereken bir kampanya açıklandı. Akbank, gerçekleştirdiği yeni kampanyası kapsamında bilgi verdi. İşte detaylar…

Bankaların yeni banka müşterisi kazanmak için sık sık hayata geçirdiği nakit desteği kampanyalarına her geçen gün bir yenisi daha eklenmeye başladı. Faizsiz bir şekilde sağlanan bu nakit desteği kapsamında son duyuru gerçekleştiren banka ise Akbank oldu. Sadece şubat ayında geçerli olan bir kampanya hayata geçirmiş olan Akbank, yazılı olarak bir açıklama gerçekleştirdi.

Gerçekleştirdiği kampanyalar ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Akbank, sık sık düzenlediği alışveriş kampanyalarına ek olarak bir de nakit desteği kampanyalarını da ele almaya başladı. Bu kapsamda 10 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacı olanlara seslenen Akbank, sadece şubat ayı boyunca devam edecek olan kampanyasına katılım için Akbank Mobil’e işaret etti.

AKBANK MOBİL’DE 10 BİN TL HAZIR

10 bin TL’lik nakit desteği için imzalar atıldı! Sadece 15 gün kaldı

Kampanyadan 28 Şubat 2023 tarihine kadar Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan kişileri yararlandıracak olan Akbank, bu kapsamda belirlenmiş olan şartları sağlayan kişilere 10 bin TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans tanımlayacağını duyurdu. Kampanya kapsamında kredi kartı başvurusunu da zorunlu tutan Akbank, kampanyadan yalnızca ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvuru yapan ve başvurusu 20 Mart 2023 tarihine kadar onaylanan kişilerin yararlanabileceğini bildirdi.

İlk olarak Akbank Mobil üzerinden müşteri olmayı, ardından yine Akbank Mobil üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmayı şart koşan Akbank, başvuru onayını 20 Mart 2023 tarihine kadar alan Akbanklılar, taksitli avanslarını 31 Mart 2023 tarihine kadar kullanabileceğini ifade etti. Akbank geri ödemeleri ise 6 aya kadar vadelendirecek.

ONAYLAR İÇİN 2 İŞ GÜNÜ KRİTİK DETAY

Öte yandan kampanyasına ilişkin birtakım koşullar belirlemiş olan Akbank, 10 bin TL’ye kadar 2-6 ay vadedeki taksitli avans işlemlerinde hiçbir faiz alınmayacağını bildirdi. Kampanyadan 17 Ocak 2022 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan banka müşterilerini yararlandırmayacağını bildiren Akbank, onay sürelerine ilişkin bir bilgilendirmeyi de açıklamasına iliştirdi.

Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama sürecinin takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacağını ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacağına dikkat çeken Akbank, taksitli nakit avans tanımlanması için de 2 iş gününe işaret etti. Ayrıca Akbank, her yeni müşterisinin kampanyadan bir kereye mahsus olarak yararlanabileceğini bildirdi.

10 bin TL’lik nakit desteği için imzalar atıldı! Sadece 15 gün kaldı ile ilgili etiketler Akbank kredi