YouTuber Enes Batur'un yangın paylaşımı büyük tepki gördü: Her yüz fav'a iki fidan!

Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan yangın başta olmak üzere, Türkiye'nin dört bir yanında başlayan yangınları söndürme çalışmaları devam ederken ünlü YouTuber Enes Batur'un Twitter hesabı üzerinden başlattığı 'yardım kampanyası' büyük tepki gördü.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan yangın başta olmak üzere, Türkiye'nin dört bir yanında başlayan yangınları söndürme çalışmaları devam ediyor.

Şehir merkezlerine doğru gelen yangınların kontrol altına alınması için çalışmalar devam ederken ünlü isimler de bir yandan harekete geçti.

Enes Batur Twitter hesabından bir paylaşım yaparak, "Ülkemizin geleceği için fidan bağışını, yapabilen yapamayan herkes adına yapmak istiyorum. Bu tweetin alacağı her 100 FAV için 2 fidan dikiyoruz" dedi.

YouTuber Enes Batur'un yangın paylaşımı büyük tepki gördü: Her yüz fav'a iki fidan!

Batur'un bu paylaşımı Deniz Akkaya'yı rahatsız etti. Akkaya bu paylaşıma "Geçen günlerde ne güzel işler yaptın oldu mu şimdi bu?" diyerek tepki gösterdi.

YouTuber Enes Batur'un yangın paylaşımı büyük tepki gördü: Her yüz fav'a iki fidan! - Resim : 2

YouTuber Enes Batur'un yangın paylaşımı büyük tepki gördü: Her yüz fav'a iki fidan! ile ilgili etiketler Antalya Yangın Manavgat Enes Batur Twitter
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.