Yargı 44. bölüm fragmanı yayında! Yargı 44. bölüm fragmanı izle

Yargı 44. bölüm yayında. Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisinin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisinin 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun oynadığı Yargı dizisinde yine yer yerinden oynayacak.

Yargı Son Bölümde Neler Yaşandı?

Başmüfettişin soruşturması kapsamında tüm yetkileri elinden alınan Ilgaz, Pars ve Eren suçsuz olduklarını kanıtlamanın yollarını aramaya başlarken kısa zamanda bütün operasyonun üstünden geçmesi gereken ekibe Ceylin tüm aileyi bir araya getirerek yardım etti.

Yargı 44. bölüm fragmanı yayında! Yargı 44. bölüm fragmanı izle

Aile birlik olarak Burak’ın katil olduğuna dair delilleri bulmak için kolları sıvarken, ekranlara samimi anlar yansıdı. Bu esnada denetlemesine son sürat devam eden başmüfettişin aile dostunun Haluk çıkması soruşturma sonucunun bu durumdan etkilenip etkilenmeyeceği konusunda kafaları karıştırdı.

Aile fertleri dosya hakkında bazı delillere ulaşırken Ceylin de kurşun çekirdeğinin yerini buldu. Diğer tarafta köşeye sıkıştığını anlayan Serdar, Yekta’nın evini basarak pasaport ayarlanmazsa kendisiyle birlikte Yekta’yı da yakacağını söyleyerek Yekta’yı tehdit etti.

Yargı 44. bölüm fragmanı yayında! Yargı 44. bölüm fragmanı izle - Resim : 2

Burak’ın gittiği spor salonundaki dolabından çıkan anahtar ise emniyeti Burak’ın tüm planlamalarını yaptığı ve birçok delilin yer aldığı odaya ulaştırdı. Her şeyin ardından adliyeye başmüfettişe ifadeye giden Pars, Ilgaz ve Eren başmüfettişin kendileriyle konuşmak istememesi sonucunda yolun sonuna geldiklerini düşünürken başmüfettiş herkesi şaşırttı.

Basın karşısında açıklama yapan başmüfettiş en başından beri suçsuz olduklarına inandığı ekibin suçsuzluğunu kanıtlarken aynı zamanda Burak’ın katil olduğunu da açıkladı.

Yargı 44. bölüm fragmanı yayında! Yargı 44. bölüm fragmanı izle - Resim : 3

Karar karşısında yıkılan Haluk, Yekta’ya tam yetki vererek kozlarını oynamasını isterken, Yekta’nın planı sayesinde Serdar’ın kaçmak için pasaportunu teslim alacağı yeri öğrenen Çınar ve kızlar soluğu Serdar’ın yanında aldı. Karşılıklı silahlar çekilirken Serdar’ın cezasına Gül’ün karar vermesini isteyen Çınar, Gül’ü yanlarına çağırdı. Gül mekana Aylin, Osman ve Merdan’la beraber giderken akşamında buluşulan aile yemeğinde hepsinin tedirgin tavırları orada neler oldu sorularını da beraberinde getirdi. Bölüm sonunda şehir çöplüğünde cesedi bulunan Serdar’ı kimin öldürdüğü ise yeni bölüme dair merakı artırıyor.

Yargı 44. bölüm fragmanı yayında! Yargı 44. bölüm fragmanı izle ile ilgili etiketler Yargı
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.