Yargı 4. son bölüm

Yargı 4. bölüm full izlemek isteyen dizi severler arayışta. Pazar akşamında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin son bölüm tekrarı tek parça halinde puhutv de.

Yargı 4. bölüm full izlenmek için Kanal D ekranlarında yayında. 10 Ekim 2021 Pazar akşamında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı son bölümü ile dizi bitiminde puhutv platformunda olacak.

Başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun oynadığı Yargı dizisinin son bölümünde; Ceylin, Zafer’in sorgusuna şahitlik ederken İnci’yle ilgili kaldıramayacağı gerçeklerle yüz yüze kalınca neye uğrayacağını şaşırır.

Yargı 4. son bölüm

Zafer’in geçmişte yaptıklarının sonucu şüpheliler listesine girmesi Ceylin’i derinden yaralar. Babasından yana sınanma vakti gelen Ceylin ile ikisi arasında büyük bir sorgulama yaşanacaktır. Ilgaz da Ceylin gibi, babasının ve kardeşinin sırlarla dolu hayatlarını çözmeye ve gerçekleri öğrenmeye çalışmaktadır.

Ancak bu sefer Çınar’la ilgili yapması gereken çok önemli karşısına çıkacaktır. Üstelik bu seçim, Ceylin’le ikisini katilin kim olduğu gerçeğine götüren yolda keskin bir yol ayrımına kadar gidecektir. İkisi de kendi planlarını uygularken bir yandan birbirlerine karşı yeni yeni yeşertmeye çalıştıkları güven duygusu tekrardan ağır bir darbe alacaktır.

Yargı 4. son bölüm - Resim : 2

Ilgaz ve Ceylin, göze aldıkları bütün zor seçimlerinin bedelini ödemek üzeredirler. Gerçeğe ulaşmaya çalışmak onları zamanla yakınlaştırırken, aileleriyle aralarında duvarların yükselmesine sebep olur. Acaba bu duvarların karşısında yıkılmadan ayakta kalabilecekler midir?

Yargı 4. son bölüm ile ilgili etiketler Yargı Yargı 4. Bölüm Yargı Son Bölüm

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Vatandaşlar sandıklara akın etti! İşte Türkiye'den seçim manzaraları...

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında ikinci tur için sandık başında. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen, oy kullanma işlemlerinde yoğunluk olduğu görüldü. İşte Türkiye'den seçim manzaraları...