Yaralı yakınları ve doktorlar İsrailli bakanı hastaneden kovdu: "Bu ülkeyi mahvettiniz"

İsrail-Hamas çatışmalarında yaralanan yakınlarını ziyaret etmek isteyen İsrail Çevre Koruma Bakanı Idit Silman, doktorlar ve hasta yakınları tarafından "Bu ülkeyi mahvettiniz" diyerek hastaneden kovuldu.

6. gününe giren İsrail-Filistin savaşında iki tarafta önemli kayıplar veriyor. İsrail vatandaşlarının durumdan sorumlu tuttuğu Başbakan Binyamin Netanyahu hükümetine de büyük tepki var.

Son olarak İsrailli kadın bakan bir hastaneden kovuldu.

"BU ÜLKEYİ MAHVETTİNİZ"

İsrail'de çatışmalarda yaralananları ziyaret etmeye giden İsrail Çevre Koruma Bakanı Idit Silman büyük tepkiyle karşılandı. Hasta yakını bir kadın, bakana "Başka bir savaşa nasıl girersiniz. Gidin buradan insanları, hastaları rahatsız ediyorsunuz" diyerek bağırdı.

Bir doktor da İsrailli bakana bağırarak "Bu ülkeyi mahvettiniz! Defolun buradan! Şimdi sıra bizde. Görev bizde. Burayı biz yöneteceğiz. Sağ, sol! Bir millet birleşti! Sensiz! Her şeyi mahvettiniz!" dedi.

Yaralı yakınları ve doktorlar İsrailli bakanı hastaneden kovdu: "Bu ülkeyi mahvettiniz" ile ilgili etiketler İsrail Filistin Hamas

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.