Yalı Çapkını Dizisi Konusu nedir? Yalı Çapkını oyuncuları Kimler? Dizi Nerede Çekiliyor?

Çetin Tekindor'u Gaziantepli Halis Ağa olarak İzleyeceğimiz Yalı Çapkını Dizisi artık gün sayıyor. OGM Pictures yapımcılığında STAR TV'de yayınlanacak Yalı Çapkını dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Senaryosunu Mehmet Barış Günger'in yazdığı Yalı Çapkını hangi günler yayınlanıyor? İşte detaylar...

Cuma akşamları yayınlanacak olan Yalı Çapkını dizisinin ilk bölümü 23 Eylül günü ekrana gelecek. STAR TV'nin bu sezon en büyük beklentisi Yalı Çapkını dizisinden olacak. Zira çok güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi var. İlk bölüm çekimleri Gaziantep'te yapılan dizi Antep'in eşsiz manzarasını daha ilk fragmandan izleyiciyle buluşturdu. Peki Yalı Çapkını dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Yalı Çapkını konusu Gaziantep'te geçiyor. Korhan Ailesinin reisi Halis Ağa'nın (Çetin Tekindor) torunu olan Ferit'in (Mert Ramazan Demir) evlenmesine karar verilmiştir ve tüm hikaye buradan başlamaktadır. Bu evlilik hikayesinde geçecek olayları konu alan Yalı Çapkını dizisi Cuma günleri ekrana gelecek.

YALI ÇAPKINI OYUNCULARI KİMLER?

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'i başrolde izleyeceğimiz Yalı Çapkını dizisinde usta oyuncu Çetin Tekindor da Ağa rolüyle karşımıza çıkıyor. İşte diğer oyuncular...

Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor.

Yalı Çapkını Dizisi Konusu nedir? Yalı Çapkını oyuncuları Kimler? Dizi Nerede Çekiliyor?

Yalı Çapkını Dizisi Nerede Çekiliyor?

Star Tv'de Cuma günleri ekrana gelecek olan Yalı Çapkını dizisi Gaziantep ve İstanbul'da çekiliyor. Diziden ilk afiş de geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

 

 

Yalı Çapkını Dizisi Konusu nedir? Yalı Çapkını oyuncuları Kimler? Dizi Nerede Çekiliyor? ile ilgili etiketler yalı çapkını konusu yalı çapkını oyuncuları
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.