Ünlü oyuncu hamile mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın Müjgan'ı başarılı oyuncu Melike İpek Yalova, geçtiğimiz günlerde yapımcı sevgilisi Altuğ Gültan ile sessiz sedasız evlendi. Yalova'nın sessiz evliliği, hamile dedikodularını da beraberinde getirdi. Ünlü oyuncu, bebek iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde canlandırdığı 'Müjgan' rolüyle hafızalara kazınan Melike İpek Yalova, geçen günlerde yapımcı Altuğ Gültan ile İzmir'de nikah masasına oturdu. Sürpriz evlilik, hamile dedikoduları da beraberinde getirdi.

"KİLO ALMIŞSINIZ, HAMİLE MİSİNİZ?"

Yalova'nın takipçileri 'Kilo almışsınız. Hamile misiniz, ondan mı evlendiniz?' diye ünlü oyuncuya sordu.

Sosyal medya hesabından düğün fotoğraflarını paylaşıp açıklama yapan İpek Yalova hamilelik iddialarına da cevap verdi:

"Selam herkese. Ben biraz geç kaldım fotoğraflar için çünkü hala hem anı yaşayıp hem sosyal medya kullanmayı öğrenemedim maalesef. Hepinize güzel dilekleriniz için çok içten teşekkürler ederim ve o gün bizle olan herkese çok teşekkür ediyorum.

'GÖBEĞİMİ İÇİME ÇEKMEK BENİM ATA SPORUM'

Beni biraz tombiş bulanlar olmuş, şöyle cevap vereyim hayatımda en düşük kilom 41’di, o zaman bile kavun yutmuş gibi göbeğim vardı. ‘Peki nasıl bazen var göbeğin, bazen yok?’ derseniz, göbeğimi içime çekmek benim ata sporum. Son olarak gelinliğin tam halini merak etmişsiniz onu da en sona ekledim. Hepinizi çok seviyorum ve şimdi çalışmaya dönüyorum. İyi geceler, öpücükler…"

Ünlü oyuncu hamile mi?

Ünlü oyuncu hamile mi? - Resim : 2

 

 

 

Ünlü oyuncu hamile mi? ile ilgili etiketler Bir Zamanlar Çukurova