Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ölümden döndü! Sette korkunç kaza...

Bir süredir ekranlardan uzak olan ve 'Terzi' dizisiyle yeniden sevenleriyle buluşacak olan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, dizi setinde araçla aksiyon sahnesi çekilirken korkunç bir kaza geçirdi. Otomobilin üzerindeki kamera yerinden fırlayınca 31 yaşındaki Ulusoy ölümden döndü.

Daha önce Adını Feriha Koydum, Medcezir, Deli Bal, Hakan Muhafız ve İçerde gibi güçlü yapımlarla seyirci karşısına çıkan Çağatay Ulusoy, ölümden döndü. Ünlü isim, başrolünü oynadığı dizide kaza geçirdi. Oyuncu, araçla aksiyon sahnesi çekilirken otomobilin üzerindeki kamera bir anda yerinden fırladı.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ölümden döndü! Sette korkunç kaza...

SETTE KORKUNÇ KAZA! ÖLÜMDEN DÖNDÜ...

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve son olarak 'Yeşilçam'da boy gösteren Çağatay Ulusoy, son olarak ölümden döndü. Ünlü isim, başrolünü oynadığı dizide kaza geçirdi.

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; oyuncu, araçla aksiyon sahnesi çekilirken, otomobilin üzerindeki kamera bir anda yerinden fırladı. Kameranın aracının camı yerine aşağı düşmesiyle, büyük bir felaketten dönüldü.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ölümden döndü! Sette korkunç kaza... - Resim : 2

 KAMERANIN DEĞERİ 500 BİN TL

Ulusoy'un, değerinin yaklaşık 500 bin TL olduğu öğrenilen kameranın kiralandığı şirketin ortaklarından olduğu iddia edildi. Oyuncu, kameranın parçalanması üzerine ortağı olmasına rağmen hiçbir şey söylemediği öğrenildi.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ölümden döndü! Sette korkunç kaza... ile ilgili etiketler Çağatay Ulusoy film Kazakistan terzi dizisi
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın basketbol performansı! Takımını böyle yönlendirdi: Tam bir oyun kurucu

Sporla her zaman yakından ilgili olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sık sık basketbol oynamayı da ihmal etmiyor. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yer aldığı basketbol maçından görüntüleri paylaştı.